Itálie: 6 Egypťanů bylo zatčeno za únosy a hromadné znásilnění dětí

Itálie: 6 Egypťanů bylo zatčeno za únosy a hromadné znásilnění dětí

Sicilské přijímací středisko, kde bývají umisťováni především ti jedinci, kteří nahlásí, že jsou nezletilí, je nechvalně známé značnou kriminalitou tamního osazenstva. Prakticky není dne, aby se v areálu bývalého hotelového komplexu, předělaného na přijímací středisko, neobjevila policie, řešící nejen útěky tamního osazenstva, ale také nepokoje, k nimž neustále dochází.

Nyní se zjistilo, že část osazenstva se bavila unášením nezletilých dětí a jejich znásilňováním.

Nejen, že žijí zdarma v luxusním letovisku Villa Sikania di Siculiana v Agrigentu, ale také znásilňují děti. Šest ilegálů tam skončilo v poutech za hromadné znásilnění a únosy dětí.

Za tyto zločiny uvalil komisariát státní policie Porto Empedocle (Agrigento) do vazby dospělého egyptského občana a pět dalších nezletilých egyptských občanů. Ke znásilněním údajně došlo uvnitř přijímacího střediska a údajní pachatelé byli nahlášeni příslušným státním zástupcům nezletilých v Agrigentu a Palermu.

Nuova fuga di migranti dal centro di accoglienza 'Villa Sikania' -  Palermomania.it
útěky „nezletilců bez doprovodu“ jsou na každodenním pořádku

Znásilnění je pouze posledním v dlouhé řadě kriminálních událostí spojených s přijímacím střediskem Siculiana, zařízením bez dostatečného dohledu, odkud je snazší uniknout než tam vstoupit. Hromadné útěky, násilné nepokoje, při nichž dochází k zapalování matrací a ničení nábytku, jsou téměř na denním pořádku. Uprchlí ilegálové často nakonec způsobují problémy místnímu obyvatelstvu.

Místní mají stále v paměti případ dvou Tunisanů, kterým se loni v září podařilo uniknout z přijímacího střediska a znásilnit tři místní nezletilé dívky.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.5]

One thought on “Itálie: 6 Egypťanů bylo zatčeno za únosy a hromadné znásilnění dětí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout