Africký imám promlouvá k muslimům v Evropě: „Jste tu proto, abyste šířili islám“ (video)

Africký imám promlouvá k muslimům v Evropě: „Jste tu proto, abyste šířili islám“ (video)

Možná si říkáte, že tento příspěvek jste zde již četli. Ale jde o dalšího z předlouhé řady muslimů, kteří se nijak netají tím, co je jejich úkolem v Evropě. Důležité ovšem je, aby tento jejich úkol chápali i sami Evropané, většina si totiž zcela naivně myslí, že muslimům jde jen o štědré dávky. To je ovšem zásadní omyl, vždyť v Rakousku nedávno potvrdili, že asi jen třetina ilegálů, kteří přijdou do země, zažádá o azyl, dvě třetiny zůstávají mimo systém v ghettech, tudíž  ani nepobírají žádné dávky od státu. Živí je jejich příbuzní, případně se živí prodejem drog, mnohým vše hradí jejich šéfové z ISIS a jiným mešita.

Je úplně jedno, odkud muslim pochází, islám je všude stejně dobyvačný. I ti, kteří přichází z Afriky, mají úplně stejný cíl jako ti, kdo přichází ze zemí Středního a Blízkého východu – islamizovat Evropu. To vám potvrdí i africký imám na videu níže (video v AJ, titulky FR):

Proč islámské země –  Katar a Saúdská Arábie – nejprve financovaly válku v Sýrii a poté uzavřely své hranice a prakticky nepřijaly žádné své souvěrce? Protože je potřebují v Evropě.

Imám to vysvětlil dokonale: cílem bylo vyvolat vlnu islámských přistěhovalců do Evropy. Byl to ‚Alláhův plán‘ . Imigrace je džihád s cílem okupovat Evropu a učinit ji islámskou.

Imám navštívil azylové centrum ve Švédsku a mluvil s muslimskými žadateli o azyl a říkal jim, že mají za úkol „šířit islám v hostitelské zemi“.

Imám mimo jiné také říká: „Myslíš, že jsi se sem dostal náhodou? Ne, je to Alláhův plán islamizovat Evropu. Právě z tohoto důvodu  tě sem Alláh poslal.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Africký imám promlouvá k muslimům v Evropě: „Jste tu proto, abyste šířili islám“ (video)

  1. Zhodou okolností dnes píše stránka autonom.pl o tom,že veľký ománsky mufti /a Omán pritom patrí ešte medzi tie voči domorodcom aj turistom „tolerantnejšie“ krajiny vďaka prevažujúcemu ibádíjovskému islamu/ vyzýva k neúprosnému boju proti homosexualite. Tento jeho prejav súvisí s kritikou LGBTI propagandy v „anglickom“ futbale od bývalého egyptského futbalistu. Paradoxné je,že na čele Ománu stojí bezdetný homosexuál a jeho nástupca bude známy až po jeho smrti…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout