Obvinění za zločiny proti lidskosti se dostává před mezinárodní trestní tribunál

Obvinění za zločiny proti lidskosti se dostává před mezinárodní trestní tribunál

Na úvod, než půjdeme k věci, bych chtěla upozornit na to, že mezinárodní trestní tribunál v Haagu (ICC) je velmi často zpolitizovaný, což dokládají mnohé starší rozsudky, takže je velmi předčasné doufat, že cokoli vyřeší ve prospěch obyvatel Velké Británie, o něž jde v této žalobě, která by však mohla být precedentem pro zbytek Evropy, ne-li západního světa.  Lidé, kteří již pochopili, že poslední dva roky zde nejde o nic jiného, než o nastolení budoucí celosvětové totality pod jednou světovládou, jsou přece jen – alespoň zatím – v menšině.

Ale nyní ke zprávě, kterou jistě mainstreamová média nepřinesou. O jakou žalobu konkrétně se jedná, kdo jsou obžalovaní a za co jsou žalováni?

Světová veřejnost si toho téměř nevšimla – rýsuje se první mezinárodní trestní řízení proti odpovědným osobám a původcům covid P(l)andemie. Protože Mezinárodní trestní soud (ICC) v Haagu bude řešit jménem britského lidu žalobu na vysoce postavené a známé elity za „zločiny proti lidskosti“ .

Skupina, která zahrnuje bývalého viceprezidenta společnosti Pfizer Dr. Michaela Yeadona, podala jménem britských občanů žalobu u ICC na Borise Johnsona a britské úředníky, Billa a Melindu Gatesových, šéfy velkých farmaceutických společností, předsedu Světového ekonomického fóra Klause Schwaba a další za zločiny proti lidskosti.

Britská skupina, která zahrnuje také astrofyzika a ředitele pohřebního ústavu, žaluje také Dr. Anthonyho Fauciho, Tedrose Adhanoma Ghebreyesuse, generálního ředitele Světové zdravotnické organizace (WHO), June Raine, ředitelku Agentury pro regulaci léčiv a zdravotnických produktů (MHRA), Dr. Radiva Shaha, prezidenta Rockefellerovy nadace, a Dr. Petera Daszaka, prezidenta EcoHealth Alliance, jako odpovědné za četná porušení Norimberského kodexu, válečné zločiny a zločiny agrese ve Spojeném království a dalších zemích.

Po opakovaných neúspěšných pokusech zahájit řízení před anglickým soudním systémem žalobci naléhali na Mezinárodní trestní soud (ICC), aby zastavil zavádění očkování proti COVIDu, zavádění nezákonných očkovacích průkazů a aby zastavil všechny další formy nezákonného válčení  vedeného proti občanům Spojeného království.

V soudním procesu ze 6. prosince skupina poskytla důkazy, že „vakcína“ COVID-19 je ve skutečnosti experimentální genová terapie vyvinutá pomocí výzkumu netopýřích koronavirů.

Tvrdí, že tyto „vakcíny“ vedly k masivním úmrtím a také k vedlejším účinkům

 • že vláda Spojeného království nevyšetřila hlášená úmrtí a poškození zdraví;
 • že počty případů a úmrtí COVID byly uměle navýšeny;
 • že roušky jsou škodlivé kvůli hypoxii, hyperkapnii a dalším příčinám;
 • a PCR testy jsou zcela nespolehlivé a obsahují karcinogenní ethylenoxid.

Kromě toho tvrdí, že účinná léčba COVID-19, jako je hydroxychlorochin a ivermektin, byla potlačena, což má za následek vyšší počet úmrtí na COVID-19, než by měl být.

Tvrdí, že lockdown byl nařízen pod záminkou uměle nafouknutého počtu infekcí a úmrtnosti na uměle vytvořený virus a že experimentální „vakcíny“ vedly k:

 • Masivnímu krátkodobému poškození a úmrtí s nejméně 395 049 hlášenými nežádoucími reakcemi na „vakcíny“ COVID jen ve Spojeném království
 • Prudkému nárůstu volání na ChildLine od ohrožených dětí během lockdownu
 • Zničení bohatství a podnikání kvůli uvaleným omezením
 • Vážnému zbavení fyzické svobody v rozporu se základními pravidly mezinárodního práva, včetně zákazů cestování a shromažďování, jakož i nucené karantény a izolace
 • Apartheidu kvůli segregaci uplatněné proti lidem bez očkovacího průkazu
 • Očekávanému poklesu plodnosti po „očkování“, které má mimo jiné škodlivé fyzické a psychické účinky.

Žalobci navíc tvrdí, že potlačení bezpečné a účinné alternativní léčby Covid-19 se rovná vraždě a vyžadují plné vyšetřování soudem. Poznamenali, že kromě cenzury online informací a propagace těchto alternativních způsobů léčby některé vědecké časopisy blokují publikování studií prokazujících účinnost léků, jako je ivermektin a hydroxychlorochin“.

Stěžovatelé také citovali přeživší holocaustu, kteří nakreslili jasné paralely mezi omezeními Covid a počátkem holocaustu. Přeživší holocaustu v otevřeném dopise vyzvali lékařské úřady, aby okamžitě zastavily tento bezbožný lékařský experiment na lidstvu, který podle nich porušuje Norimberský kodex.

Dokonce tvrdí, že před našima očima se odehrává další velký holocaust. Jedna přeživší, Vera Sharav, poznamenala v rozhovoru citovaném ve stížnosti:

„Hořkým ponaučením z holocaustu je, že medicína se může změnit z léčitelství, humanitární profese na vražedný aparát, když se lékaři spojí s vládou a odchýlí se od svého osobního, profesionálního a klinického závazku vůči neškodným jedincům. To, co odlišuje holocaust od všech ostatních masových genocid, je ústřední role, kterou hraje lékařský establishment, celý lékařský establishment. Každý krok vyčerpávajícího procesu byl schválen akademickým, profesionálním lékařským zařízením. Lékaři a uznávané lékařské společnosti a instituce dávali vraždám dětí a masovým vraždám civilního obyvatelstva zdání legitimity.“

Podle žalobců všechny škodlivé účinky „vakcín“, blokování a viru splňují kritéria pro genocidu, zločiny proti lidskosti a válečné zločiny proti lidu Spojeného království, protože viníci  – členové vlády Spojeného království a světoví vůdci – mají vědomosti i úmysl ve vztahu k těmto údajným zločinům.

Ve skutečnosti tvrdí, že ničivé účinky „vakcín“, lockdownů a zmanipulovaného viru jsou úmyslnými pokusy o vylidnění a společenskou destabilizaci, které jsou součástí globálně koordinovaného plánu na konsolidaci bohatství a moci v rukou několika málo lidí. .

Argumentují, že tato opatření proto také představují zločin agrese, tedy pokus skutečně vykonávat kontrolu nad státem nebo řídit jeho politické nebo vojenské akce.

Tvrdí, že v tomto případě je cílem rozložit všechny demokratické národní státy krok za krokem a zničit malé a střední podniky, přesunout podíly na trhu k největším korporacím vlastněným ultrabohatými, aby tato „elitní“ skupina získala větší politickou a monetární kontrolu.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 132 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Obvinění za zločiny proti lidskosti se dostává před mezinárodní trestní tribunál

 1. aj slovensko podalo na icc zalobu. aj fuelmich uz dva roky „zbiera dokazy“ ale kto naozaj veri ze sa ludstvu dostane spravodlnosti? ved sa pozrite len na epsteina a to je nic oproti tomuto globalnemu projektu.

 2. Ďakujem za články uverejnené v tomto blogu.
  Náhodou som klikol na jeden Váš príspevok a neviem prestať čítať.
  Ešte raz ďakujem.

 3. Já si myslím, že žádný soud není odolný proti korupci jak penězi, tak i politickou silou. Takže z té „bubliny“ nic nebude a globalisté a jejich loutky budou bohatnout dál a smát se ovcím (občanům) celého světa. Podle mne vedou 10:0. :-/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout