V Kataru zakázali duhově zabarvené hračky, neodpovídají prý hodnotám islámu

V Kataru zakázali duhově zabarvené hračky, neodpovídají prý hodnotám islámu

Přiznám se, že vůbec netuším, kdy a jak se stalo, že se právě duha začala zneužívat jako „značka“ homosexuality. Pokud si dobře pamatuji, tak někdy před 30-40 lety byla ještě duha jednoduše duhou, bez jakýchkoli postranních symbolik. Zřejmě v době, kdy se začala tlačit LGBTQI ideologie a genderismus, se objevila i duha jako symbol LGBTQIA komunity. Má zřejmě značit všechna možná pohlaví, jichž genderoví inženýři vymysleli již více než sto.

Duha už tak není jen meteorologický jev, vzniklý v momentě, kdy svítí slunce a do toho prší. Právě proto se již barvy duhy začínají právě v islámu považovat za „islám znevažující“. Duhové barvy vadí už skoro všude, dokonce i u hraček. Muslimové mají zřejmě dojem, že by tato barva hraček mohla sama od sebe změnit orientaci jejich dětí…

Hračky jsou v rozporu s islámskými hodnotami, protože evokují duhovou vlajku. Katarské úřady zabavily z obchodů mnoho předmětů pro děti v barvách duhy, které se prezentují jako barvy LGBTQ komunity.

Ministerstvo obchodu a průmyslu zveřejnilo fotografie gumových antistresových bublinkových hraček, z nichž některé připomínají svojí barvou vlajku LGBT. „Inspekční kampaně prováděné v obchodech v různých částech Kataru vyústily v zabavení dětských hraček s obrázky, které jsou v rozporu s islámskými hodnotami,“ bylo uvedeno na Twitteru ministerstva.

„Ministerstvo naléhá na všechny občany a obyvatele, aby hlásili jakékoli zboží s logy nebo vzory, které jsou v rozporu s tradicí,“ dodala katarská oficiální tisková agentura QNA.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout