Zatímco Rakousko terorizuje vlastní občany, muslimské ilegály bez dokladů vítá

Zatímco Rakousko terorizuje vlastní občany, muslimské ilegály bez dokladů vítá

Jak jistě víte, tak v Rakousku je momentálně nejtvrdší režim, který má vytvořit tlak na neočkované, tzv. 2G. Neočkovaní tak mohou už od pondělí jedině do zaměstnání a do obchodu s potravinami či lékárny. Samozřejmě nejde o to, snížit šíření infekce, neboť tu mohou šířit i očkovaní. Jde především o to, aby si lidé zvykli na totalitu, která bude do budoucna pokračovat třeba pod zástěrkou boje proti CO2, staré časy se již vrátit nemají. Ostatně, o tom, že očkování nefunguje, svědčí Gibraltar se 100% proočkovaným dospělým obyvatelstvem, který nyní zavádí lockdown. Podobně je na tom také Irsko.

O tom, že zde nejde – a ani nikdy nešlo –  o žádné „vyšší dobro“ ostatně svědčí i fakt, že s invazisty, kteří přicházejí do Rakouska (ale i dalších evropských zemí), se zachází v rukavičkách. Nikdo po nich nechce žádné doklady a už vůbec ne nějaké očkování či covid pasy. Džihádisté jsou naopak na hranicích přivítáni a odvezeni do azylových zařízení.

Zatímco kdysi bylo ilegální překročení hranic trestným činem, EU jej před lety ponížila na pouhý přestupek. A v případě invazistů, kteří vysloví kouzelné slůvko „azyl“, pak nejde ani o přestupek, naopak, ihned jsou povýšeni na občany 1. kategorie, s nimiž se zachází zcela odlišně, než s Evropany.

Nedávno jsem zde upozornila na to, že na jižních hranicích staví Rakousko tytéž stany jako v roce 2015. Také východní hranice s Maďarskem zažívají trvalý nápor invaze. Před deseti dny pak Rakousko navštívil Soros, který se sešel jak se současným kancléřem, tak s Kurzem i rakouským ministrem zahraničí. Náhoda? Samozřejmě ne. O návštěvě Sorose v Rakousku těsně před rozhodnutím o lockdownu neočkovaných a jen pár dní před výstavbou zmíněných stanů jste si mohli přečíst zde.

Rakousko tak podle mého názoru musí plnit sliby dané BigPharmě a Sorosovi (nucení očkování, přijímání ilegálů). A vzhledem k tomu, že Rakouská vláda, která již za letošek přijala nejvíc žadatelů o azyl z celé EU na počet obyvatel, se prezentuje jako protimigrační, musí nutně lidi uzavřít doma a odvést jejich pozornost. I proto mají od příštího týdne lockdown i očkovaní. Mezitím se do země dostávají další a další džihádisté, pro něž se již zřizují dokonce i nová azylová centra.

V noci z 15. na 16. listopadu byli v obci Schwarzenbach, okres Wiener Neustadt, opět zadrženi nelegální žadatelé o azyl – včetně divoké honičky. Pašerák po nehodě utekl a nechal 14 údajných Syřanů bez dokladů, žádajících o mezinárodní ochranu, v havarovaném autě (viz titulní obrázek).

Tento incident byl potvrzen Státním policejním ředitelstvím Dolního Rakouska. Kolem 21:15 si policisté všimli vozidla s rumunskou poznávací značkou. Řidič VW Touareg však unikl. Jak vše proběhlo, popsal Franz G. (zřejmě policista, který byl u honičky) na Facebooku:

Divoká honička z Weppersdorfu do Schwarzenbachu, VW Touareg unikl ze zastávky a utekl velmi nepřiměřenou rychlostí navzdory tomu, že byl pronásledován policií. Honili jsme ho i po okresní hranici – ve Schwarzenbachu pak pro něj byla konečná zastávka – dostal smyk a narazil do mostního zábradlí. Řidič vystoupil a utekl pěšky do lesa. Nemohli jsme uvěřit našim očím, na místě bylo 14 Syřanů nacpaných do Touaregu. A to vše těsně před půlnocí.

Podle Ředitelství státní policie Dolního Rakouska je po řidiči vyhlášeno pátrání. Syřané byli převezeni do počátečního přijímacího střediska ve Schwechatu, kde jim nyní byla poskytnuta rakouská pohostinnost.

Dokonce i policie je pobouřena těmito každodenními nezákonnými zadrženími – zejména v souvislosti s covidem, jak se policista vyjádřil na sociálních sítích:

Jak je možné, že my Rakušané, ať už očkovaní nebo neočkovaní, potřebujeme v práci důkaz bezinfekčnosti „3G“, ale uprchlíků v naší zemi každým dnem přibývá!!!!

Policista má naprostou pravdu, mýlí se jen v jedné věci: žádní uprchlíci nemohou existovat ve státě, jako je Rakousko, které je ze všech stran obklopeno bezpečnými zeměmi. Mohou to být pouze ilegálové, kteří se nechali přepravit tisíce kilometrů do svého „vytouženého azylu“ za dobré peníze, aby zatížili sociální systém. Letos bude pravděpodobně více než 40 000 (!) takových „uprchlíků“, kteří se v Rakousku usadí bez pozváni. A právě z tohoto důvodu rakouská vláda již dávno měla ukončit smlouvy s EU, které jsou škodlivé pro tuto zemi a pozastavit právo na azyl, jak FPÖ dlouhodobě požaduje. Ale to se Zelenými ve vládě rozhodně nepůjde….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.