Velká Británie: Labourista byl suspendován za to, že řekl, že „pouze ženy zažívají menopauzu“

Velká Británie: Labourista byl suspendován za to, že řekl, že „pouze ženy zažívají menopauzu“

Politická korektnost již dostoupila takových obludných rozměrů, že je stále více politiků na pranýři za svoje mnohdy zcela normální názory či za výroky, které každý normální člověk považuje nejen za pravdivé, ale dokonce za jediné pravdivé.

Vzhledem k tomu, že genderoví inženýři nám vymýšlejí stále nová a nová pohlaví, nelze již nyní například jen tak tvrdit že pouze ženy kojí, pouze ženy mají menstruaci, pouze ženy rodí nebo to, že pouze ženy zažívají menopauzu.

Pokud by někdo třeba jen před dvaceti lety tvrdil, že tomu tak není, že toto tvrzení zdaleka neplatí jen pro ženy a je tedy genderově diskriminující, zřejmě by dotyčný jedinec skončil na vyšetření u psychiatra. Dnes je však tento výrok hodný návštěvy u Chocholouška jedinou možnou pravdou a tvrdit, že tyto biologické pochody probíhají jen u žen, je považováno za nepřátelské a diskriminující či dokonce za „genderové násilí“. U politika tak může podobný výrok znamenat vyhození z partaje, která podobné šílenosti dlouhodobě protlačuje…

Pan Gilbert House se dopustil jednání, které může být důvodně vnímáno jako projev nepřátelství nebo předsudků na základě změny pohlaví nebo předsudků založených na změně pohlaví nebo identitě. V říjnu 2021 pan Gilbert sdílel příspěvek NHS na Facebooku o Světovém dni menopauzy. Pan House řekl: „Důležitá zpráva o menopauze NHS bez zmínky o ženách (šokovaná tvář emoji), co se to děje?“ dále dodal: Není to inkluzivní, pokud vyloučíte ženy“ Na stejném postu nakonec napsal: „Pouze ženy zažívají menopauzu“.

Za tyto závažné přečiny Gilberta House Labouristé vyloučili z jejich pokrokové strany…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Velká Británie: Labourista byl suspendován za to, že řekl, že „pouze ženy zažívají menopauzu“

  1. V takzvanej Eurábii, kde bude najvyšším sudcom /podľa môjho názoru/ imám menovaný saudskoarabským kráľom, veru nebude miesto pre genderový, LGBTI, ekoteroristický, vegánsky, cigánsky či akýkoľvek iný neomarxistický teror…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout