„Žijte na 11 metrech čtverečních a sdílejte koupelnu“ – další tlačení sdíleného bydlení ve Švédsku

„Žijte na 11 metrech čtverečních a sdílejte koupelnu“ – další tlačení sdíleného bydlení ve Švédsku

Už před časem jsem zde informovala o první výstavbě sdílených bytů ve Švédsku, kdy se mladým nabízí objekty se sdíleným vybavením. Výstavba je již u konce a jak se ukázalo, tak rozhodně nepůjde o nějakou levnou záležitost. V kontextu toho si skutečně neumím představit, kdo podobnou šílenost dobrovolně podstoupí. Nebo se snad najde dostatek šílenců, podporujících zvrhlé plány Schwaba a jeho poskoků?

Je jasné, že opět nejde o nic jiného, než o protlačování agendy Velkého resetu podle plánů WEF.

Mladí dospělí mají podle návrhu žít na 11 metrech čtverečních, ale platit nájem na stejné úrovni jako za dvoupokojový byt, tedy kolem 10 000 SEK měsíčně (asi 25 tisíc Kč).

Tato forma bydlení se dříve objevila ve vysoce zadlužených velkých městech, ale nyní podnikatel investuje do pronájmu pokojů stejným způsobem v milionové programové čtvrti Drottninghög v Helsingborgu.

Pronajímatel odůvodňuje vysoké nájemné zahrnutím společných prostor do nemovitosti a tím, že úklid a toaletní papír jsou zahrnuty v nájemném.

„Je to rostoucí trend sdílet věci ve srovnání s vlastním soukromím,“ řekl Lee Antonsen, vývojář produktů v Helsingborgshem, Hem och Hyra.

Kolik mladých dospělých lidí skutečně považuje za trendy žít trvale v něčem, co se nejvíce podobá ubytovně, není jasné. Na druhou stranu  se mnoho nemovitostí – i pronájmů – stalo v posledním roce tak drahými, že si to mladí lidé prostě nemohou dovolit, zejména pak vlastní bydlení.

 

V roce 2020 Klaus Schwab spustil koncept „Velkého resetu“ jako řešení problému. Ve „Velkém resetu“ se navrhuje, aby příští generace lidí nic nevlastnily, ale vše si pronajaly a půjčovaly si vše, co je na běžném trhu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “„Žijte na 11 metrech čtverečních a sdílejte koupelnu“ – další tlačení sdíleného bydlení ve Švédsku

  1. Žeby Šváb a jeho mafia,resp. švédski ctitelia jeho ideí našli inšpiráciu v sovietskych „komunálkach“? Treba priznať,že všetky povojnové režimy v ZSSR vrátane Stalinovho boli oproti tzv. Veľkému resetu a podobným plánom globalistických zločincov slabý a neškodný odvar…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.