Včera demonstrovali za Rakousko ve Francii, zítra se plánuje obří demonstrace ve Vídni (video)

Včera demonstrovali za Rakousko ve Francii, zítra se plánuje obří demonstrace ve Vídni (video)

Několikrát jsem zde upozornila na pravidelné demonstrace, které probíhají každý víkend už asi měsíc v Itálii. Ovšem italský fašismus již předčil ten rakouský, kde se v reakci na to chystá ještě mnohem větší demonstrace. Z mainstreamových médií již jistě víte o tom, co se v sousední zemi děje a možná víte i to, že mnohé dosud naše vláda kopírovala právě po Německu a Rakousku.  Tak lze jen doufat, že tentokrát tak daleko nezajde.

Nemohu se také neozvat i k tomuto tématu, neboť velmi dobře vím, že vše, co se v posledních asi 10 letech zejména v Evropě děje, je do značné míry dlouho dopředu plánované –  a především – různé děje spolu velmi úzce souvisí. Jen velmi málo lidí si dokáže dát vše do úplné souvislosti.

Pak je ale třeba osvětlit, proč všude nejsou restrikce vymáhány po „Novoevropanech“, jak například aktuálně potvrdila i italská vláda. O souvislostech všech dějů jsem zde už mnohokrát psala. Nic není náhodné a cíl je shodný. Není lehké pochopit souvislost mezi islamizací a výměnou obyvatel, protlačováním LGBTQ ideologie a genderismu, v současné době zaváděného covidfašismu a v neposlední řadě i stále více protlačovaného klimaalarmismu.

Tomuto tématu hodlám věnovat i nějaký další článek, ale nyní zpět k Rakousku. Tam doufají, že jejich mohutná demonstrace bude natolik velká, že se jí zaleknou nejen v Rakousku, ale i v dalších zemích, kde by chtěli zavádět podobné, zcela jistě totalitní praktiky. Na podporu Rakušanů již včera protestovali Francouzi před rakouským velvyslanectvím v Paříži. Ti se logicky děsí toho, že by u nich mohla vláda následovat příkladu té rakouské.

V Rakousku už situace došla tak daleko, že se objevila výzva k ozbrojenému odporu. Je šílené, kam až tyto fašistické restrikce a záměrné rozdělování společnosti zachází. Znovu připomínám, že o zdraví zde nikdy nešlo, to by pak byly například i uzavřené hranice a žádní invazisté by nemohli nejen bez dokladů, ale i bez jakéhokoli ověření bezinfekčnosti pobíhat volně po Evropě. A samozřejmě by se účinně léčilo a ne pouze po telefonu.

Lze tak očekávat i to, že v zoufalství někdo skutečně sáhne po nejzazších prostředcích. Ale není násilí přesně to, nač ti, kdo vše řídí, čekají? Aby mohli tvrdit, že proti nim jdou jen zločinci? Ovšem, pokud vidím, kolik mohutných demonstrací bylo za poslední měsíc v Itálii a s jakým výsledkem, je jasné, že zde skutečně zřejmě nelze nic dělat. Je třeba si uvědomit, že ono 1%, které to vše řídí, je na nejvyšších postech, jemu přisluhují další 4% (zejména média a politici na nižších úrovních) a stále je zde 90% masa slepých. Ta se jen tak neprobudí.

Ve Vídni tak proběhne další masová demonstrace. Rakušané doufají, že půjde o největší demonstraci, jakou Evropa v posledních letech zažila. Jde jim totiž o víc, než jim dosud kdy šlo. Chystají se na ni i demonstranti z dalších zemí, například z Německa nebo Francie. Pokud tak máte čas, možnost, prostředky a chuť, pak se můžete také zúčastnit.

Demonstrace se koná v sobotu 20. listopadu ve Vídni, začátek je v pravé poledne….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Včera demonstrovali za Rakousko ve Francii, zítra se plánuje obří demonstrace ve Vídni (video)

  1. Aj u nás sa konali protesty a verím,že ešte aj budú. Najväčšiu z asi desiatich demonštrácií, ktoré predvčerom prebehli v Bratislave, usporiadala jediná skutočne vlastenecká strana na Slovensku ĽSNS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout