Velká Británie: Klimatičtí šílenci plánují ve jménu klimaalarmismu zničit celou vesnici

Velká Británie: Klimatičtí šílenci plánují ve jménu klimaalarmismu zničit celou vesnici

Fairbourne je malá velšská vesnice s pouhými 700 obyvateli, zastrčená mezi kopci a Irským mořem. Založena byla kolem roku 1865.  Na Fairbourne není nic zvlášť výjimečného, co by přilákalo návštěvníky. Je to jen krásné místo ke klidnému  životu.

Nebo spíš bylo. V roce 2014 úřady rozhodly, že Fairbourne je vystaven vysokému riziku záplav, způsobených změnou klimatu. Zamysleme se nad tím na chvíli. Od svévolného rozhodnutí, že vesnice Fairbourne je ohrožena, uplynulo sedm let. Během této doby malá komunita nadále prosperovala. Nebyla zaplavena, jak tvrdili klimatičtí šílenci. Ve skutečnosti se hladina moře za poslední století zvýšila pouze o 4 palce.

Obyvatelé Fairbourne nežádají o evakuaci. Jsou drsní, naštvaní, že jim bylo nařízeno, aby opustili své domovy kvůli nějaké mlhavé hrozbě. Je pravda, že Fairbourne je postaven na slané bažině, která je pod hladinou moře při jarním přílivu a komunita je také u ústí ústí řeky. Nicméně, je tam od roku 1865 a nikdo, kdo žije ve Fairbourne, si nestěžuje na nic jiného, než že by byl nucen opustit dům a vesnici. Nezažili zde dosud žádné klimatické katastrofy.

Vláda se podívala na počítačové modely a rozhodla, že lidé musí opustit Fairbourne, protože věří, že za 40 let moře stoupne o 2 až 3 stopy. Vláda říká, že počítačové modely ukazují, že bude příliš drahé ochránit Fairbourne z oceánu kvůli tomuto předpokládanému vzestupu.

Počítačové modely jsou však stěží modely přesnosti. Existuje 29 hlavních klimatických modelů, které přicházejí s různými předpověďmi. Mezivládní panel OSN pro změnu klimatu vypracovává průměrně výsledky všech 29 modelů, podle nichž předpovídá globální oteplování.

To je jako vzít si obchod bez ovoce a zprůměrovat ho s obchodem s ovocem, a pak říct, že oba obchody mají stejné množství ovoce. Jsou chvíle, kdy jsou průměry užitečné. Agregace klimatických modelů, které byly vytvořeny pro měření různých parametrů, má za následek kritické chyby, které podkopávají porozumění klimatu.

Ukázalo se také, že klimatické modely jsou ze své podstaty chybné, protože prostě nemáme schopnost provádět řízené experimenty na klimatu, ani modely nebyly schopny replikovat své vlastní výsledky. Existuje také možnost, že klimatické modely jsou příliš citlivé na zvýšení oxidu uhličitého a že budoucí projekce teplot mohou být příliš vysoké.

Klimatičtí alarmisté používají tyto nejisté počítačové modely po celá léta, aby nadávali lidem za řízení jejich aut, dotovali neudržitelnou zelenou technologii penězi daňových poplatníků a navzájem si udělovali ocenění za to, že jsou nejhorlivější v myšlence, že lidé ničí planetu dýcháním a konzumací hovězího masa. Nyní chtějí vyhnat lidi z jejich domovů, protože klimatické modely jejich věštců  hovoří o budoucnosti, ve které by se oceán mohl v příštích 40 letech zvednout o 2 až 3 stopy.

Lidé ve Fairbourne si z klimaalarmistů nic nedělají. Nepovažují počítačové modely za přesvědčivé a nechápou, proč byla ze všech ostatních pobřežních komunit ve Walesu právě jejich vesnice vybrána ke zničení.  Ani nevědí, jestli budou odškodněni, pokud budou vyhozeni ze svých domovů…

Tento případ je zatím v rámci Evropy ojedinělý, ale jistě jde jen o začátek. Podle plánů globalistů by se měl klimaalarmismus dostávat víc do popředí, mělo by dojít dokonce i na vznik různých zakázaných zón bez přístupu, počítá se s klimatickými lockdowny a se zelenou politikou, která povede k razantnímu zchudnutí lidí, zejména v rozvinutých zemích.

Bude-li záměr  zlikvidovat jednu malou vesničku na pobřeží Walesu úspěšný, pak je jisté, že se podobná praktika klimaalarmistů rozšíří po celé Evropě a nejspíš po celém západním světě. Přesně to zapadá do plánů zřizování červených, žlutých a zelených zón přístupu

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout