Podívejte se, jak jsou záhy po nelegálním přechodu hranic ilegálové testováni a poté převezeni do přijímacího střediska (video)

Podívejte se, jak jsou záhy po nelegálním přechodu hranic ilegálové testováni a poté převezeni do přijímacího střediska (video)

Zatímco v Německu už v některých zemích nemůže neočkovaný téměř nikam a na výsledek testu se nedbá, džihádisté, kteří vstupují do země zpravidla bez dokladů a nelegálně, jsou ihned po přechodu z Polska do Německa otestováni a poté převezeni do přijímacích azylových center. Tedy zatímco u invazistů testy stačí, neočkovaný Němec má na mnoha místech smůlu a nepomůže mu ani negativní test.

Na nelegálním vstupu nezáleží, důležitý je test na koronavirus, který se koná po vniknutí na německé území, aby pak byli žadatelé o péči předáni do přijímacího zařízení.

Tedy zatímco po Evropanech se chce již téměř všude tzv. „zelený pas“, invazisté nepotřebují nejen ten zelený, ale ani ten klasický, který prokazuje identitu jedince a bez nějž by se do ciziny nedostal ani 3x očkovaný Evropan.

U cizinců se nikdo nezajímá ani o další choroby, zcela běžné v zemích původu. Zjišťovat tak, zda má dotyčný TBC, spalničky či třeba žloutenku se nikdo zpočátku nenamáhá.

A v Německu ještě chvilku zůstaneme. Zatímco na hranicích šťourají džihádisty v nose, aby je posléze převezli do tepla přijímacího střediska, kde budou nakrmeni a opečováváni, v Lipsku se včera odehrála demonstrace právě proti znemožnění neočkovaným využívat služeb jako restaurace, kadeřnictví, masáže, navštěvovat jakékoli hromadné akce apod. To vše není možné dokonce ani s negativním testem.

V Sasku tak platí jen tzv. „2G“ – plně očkován nebo půl roku od prodělání nemoci. A to bez ohledu na to, že nemoc může roznášet i plně očkovaný…

Do Lipska, kde se mělo konat celkem 12 protestů, byla nasazena velká policejní síla. V ulicích města byla vidět obrněná policejní vozidla.

ObrázekObrázek

Obrázek

Více než 1000 lidí se sešlo v centru města poblíž Lipské opery, aby vyjádřili svou nespokojenost s opatřeními přijatými federálními a regionálními úřady údajně k omezení šíření Covid-19.

Na průběh včerejší demonstrace se můžete podívat níže. Mimo odpůrců opatření měla údajně vyjít do ulic i protidemonstrace zastánců restrikcí. V ní mělo být asi 800 osob…

Obrázek

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout