Dodatek k článku o řediteli Pfizeru – zatčení lze zpochybnit, ale důkazy o podvodech Pfizeru jsou jasné

Dodatek k článku o řediteli Pfizeru – zatčení lze zpochybnit, ale důkazy o podvodech Pfizeru jsou jasné

Když jsem v pátek ráno objevila zprávu o šéfovi Pfizeru na kanadském serveru, z něhož jsem již několik málo zpráv (s tématem zcela nesouvisejících) v minulosti převzala  a ani jedna nebyla hoax, ověřila jsem si předtím, že ji převzal i jiný – pro mne dlouhodobě velmi důvěryhodný web, z něhož přebírají některé informace mnohá světoznámá média (např. Jihad watch nebo Religion of Piece). Neměla  jsem proto důvod zprávě o uvěznění nevěřit. Ta pravdivá být nakonec nemusí, ovšem vše ostatní v článku pravda je, jak se přesvědčíte dál.

Hlavním důvodem mojí prvotní důvěry však byl zejména fakt, že jen pár dní předtím praskly na Pfizer podvody, k nimž docházelo ve třetí fázi klinických testů. Psalo se o tom hodně po celém světě, na původní zdroj informací jsem již odkazovala v předchozím článku, najdete jej zde.

Zpráva o zatčení měla být samozřejmě horkou novinkou a v první moment nebylo jinak moc kde ji ověřit. Zveřejnilo ji více alternativních webů na celém světě, proto jsem se rozhodla ji zveřejnit také, i když se tímto tématem zabývám spíš okrajově a to ještě na jiném webu. Za informací si – mimochodem – kanadský server stále stojí. Nicméně, v původním článku jsem posléze jasně upozornila na to, že může jít o nesmysl či polopravdu. Nebo možná jen předzvěst toho, co se chystá. 

Berte prosím oznámení kanadského webu s velkou rezervou, ovšem zpráva z lékařského webu the BMJ ukazuje, že článek má v jistém smyslu pravdu, když upozorňuje na kriminální jednání Pfizeru. Šéf Pfizeru možná zatím zatčený nebyl a článek kanadského serveru si ve věci zatčení vymýšlí. Možná. Ovšem to, co se nyní na firmu provalilo, by nakonec muselo – v normálním světě – dostat šéfa jakékoli firmy do tepláků. Na druhou stranu je mi jasné, že je zde i jistá kasta „nedotknutelných“.

Mnoha weby totiž v poslední době přímo rezonuje zpráva, která zcela jasně potvrzuje, že Pfizer podváděl. V předchozím článku jsem zveřejnila i odkaz na vyjádření profesora Bakhdiho (v němčině), který problém Pfizeru potvrdil.

Narazila jsem však i na velmi zajímavou informaci ze švédského serveru, kde se také skandálem zabývají a myslím, že stojí za to zde reprodukovat celý článek, který potvrzuje, že nejde o hoax. Níže si tak můžete přečíst celý článek, v němž švédští lékaři vyzývají k pozastavení aplikací vakcín Pfizeru:

————————————————————————————————————————–

Tento týden British Medical Journal (BMJ) odhalil, že během studie fáze III vakcíny Pfizer proti COVID na podzim 2020 byly pravděpodobně provedeny rozsáhlé podvody pří výzkumu. Lékaři a výzkumní pracovníci nyní volají po pozastavení očkování ve Švédsku.

Klíčovým svědkem BMJ je Brook Jacksonová, bývalá regionální ředitelka Ventavia Research Group, která pracovala na studiích vakcíny společnosti Pfizer. Podle její výpovědi byli pracovníci kontroly kvality ohromeni množstvím nedostatků, které objevili.

Mimo jiné svědčí o tom, že společnost falšovala údaje, najala nekvalifikované zaměstnance a odložila hlášení vedlejších účinků ve studii fáze III. Kromě toho byli pacienti oklamáni. To znamená, že pacienti nejsou informováni o léčbě, které byli podrobeni, což může ovlivnit, jak se u nich projeví účinky vakcíny.

Jacksonová několikrát poukázala na nedostatky Ventavie a koncem září poslala stížnost FDA (americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv). Později toho dne ji vyhodili.

Na podporu své kritiky Jacksonová poskytla BMJ desítky interních firemních dokumentů, fotografií, zvukových nahrávek a e-mailů. BMJ také vyzpovídala další bývalé zaměstnance společnosti Ventavia.

Navzdory hlášení Jacksonové se agentura FDA rozhodla, že neprovede žádnou revizi podniku, kde Brook Jacksonová pracovala. Ve skutečnosti agentura velmi zřídka přezkoumává klinické studie.

V srpnu 2021 FDA zveřejnila shrnutí počtu recenzí studií vakcíny proti COVID společnosti Pfizer. Celkem bylo přezkoumáno pouze devět ze 153 studijních míst, což odpovídá šesti procentům výzkumných center studie.

Nyní Medical Roll Call – skupina švédských lékařů, výzkumníků a imunologů – vyzývá k pozastavení vakcíny Pfizer pro COVID. Říkají, že důvěra ve vakcínu je pryč. Poukazují také na to, že rozsah hlášených podezření na nežádoucí účinky je gigantický.

K 20. září 2021 bylo ve Švédsku zjištěno 76 295 podezření na nežádoucí účinky vakcín proti koronaviru, z nichž přibližně 6 017 bylo považováno za závažné.

To je velmi vysoký počet v porovnání s celkem 7 999 zprávami o nežádoucích účincích u všech téměř 25 000 léčivých přípravků používaných ve Švédsku v celém předchozím roce, píše Medical Journal.

Podezření na nežádoucí účinky je tak u vakcíny proti covidu více než desetkrát častější než u všech ostatních léčivých přípravků dohromady.

Nejvíce znepokojující je, že je hlášen značný počet případů myokardu a perikarditidy, ale byly také hlášeny zprávy o autoimunitních onemocněních a potenciálně negativních účincích na vývoj dělohy a plodnost. Děti jsou údajně zranitelnější a náchylnější k vedlejším účinkům než dospělí.

Skutečnost, že klinická studie vakcíny Pfizer nebyla provedena vědecky přijatelným způsobem, je už jen poslední kapkou, domnívají se vědci. Výsledky studie nelze považovat za spolehlivé, říkají.

V kombinaci s velkým rozsahem hlášených podezření na nežádoucí účinky a skutečností, že účinnost vakcín je již po několika měsících výrazně snížena, se lékařská výzva domnívá, že očkování proti covidu ve Švédsku musí být pozastaveno, dokud nebude provedena spolehlivá analýza rizik.

————————————————————————————————————————–

Tolik tedy článek – zcela ověřený, včetně odkazů – ze švédských zdrojů. Vlastně jen kopíruje závěry BMJ, uznávaného lékařského časopisu, který mohl být podnětem k žalobě. I proto hodně lidí – včetně mne – zprávě o zatčení zprvu uvěřilo.

Pokud tedy někomu vadí, že kdesi v Kanadě někdo roznesl po světě informaci o zatčení šéfa Pfizeru, měl by dotyčnému mnohem víc vadit fakt, že tato firma opět podvádí a zahrává si se zdravím miliard lidí, jimž je neotestovaný preparát nabízen.

Jistě i vy máte v okolí někoho, komu byl Pfizer aplikován. A možná právě vy jste si tuto látku aplikovat nechali, ať už z jakéhokoli důvodu. I já mám dva rodinné příslušníky, kteří si aplikovali obě dávky, jeden z nich jen  kvůli nátlaku v práci. A v širším okolí mezi známými bych našla další. Nikdo z nich nyní nemůže vědět, co s nimi „vakcína“ do budoucna udělá.

A proto si myslím, že mnohem důležitější než informace o údajném uvěznění šéfa Pfizeru je informace, kterou přináší BMJ. Informace, kterou nyní potvrdili i švédští lékaři.

Za podvody Pfizeru tedy musí být někdo souzen. Tak doufejme, že kanadský web, který informaci rozšířil, jen mírně předběhl dobu….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.6]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout