Kanárské ostrovy: Během 14 dnů se dotazovali Afričanů, do které země EU míří – odpověď byla vždy stejná…

Kanárské ostrovy: Během 14 dnů se dotazovali Afričanů, do které země EU míří – odpověď byla vždy stejná…

Hádejte, kam míří Afričané, kteří přijíždí na území EU přes Kanárské ostrovy? Drtivá většina jich zcela zřejmě míří do jedné a té samé evropské země. To alespoň ukázal nedávný průzkum.

Jak zjistili provozovatelé webových stránek, zabývajících se životem na Kanárských ostrovech, tak všichni jimi dotazovaní Afričané mají namířeno do jedné a té samé evropské země. Možná vám pomůže nápověda, kterou v článku uvedli:

Jde o zemi, kde některé skupiny i vláda tvrdí, že mají stále dost místa, kde se místní obyvatelé sotva odváží jít do ulic za tmy, kde se každý den tvoří nové paralelní společnosti a původní obyvatel se stává nepřítelem, kde se nyní i policisté bojí nočních směn. Ale také tam, kde někteří důchodci musí sbírat lahve, aby měli na jídlo a to i po 40 letech práce a někdy musí opustit své domovy, protože nájmy jsou příliš vysoké…

A já ještě přidám k výše uvedené nápovědě, že jde o zemi, s níž máme společné hranice, o zemi, kterou proslavilo heslo: „My to zvládneme“.

Ano, všichni Afričané, které během 14 dnů na různých místech Kanárských ostrovů novináři zastavili a dotazovali se jich na cíl cesty odpověděli totéž: Německo….

Ani jeden dotazovaný neodpověděl jinak. Samozřejmě může jít o náhodu a jistě se najde i dost těch, jejichž cíl je jiný nebo těch, kteří sice míří do Německa, ale nakonec zůstanou jinde.

Nakonec je třeba si uvědomit, že do Německa míří i většina invazistů, kteří přichází ostatními trasami. A Německo není nafukovací, přičemž naše nová vláda se jistě bude chtít Berlínu zavděčit. Jak dlouho potrvá, než se záplava přeleje ve větší míře i přes hranice k nám?

Úřady na Kanárských ostrovech zatím za letošek napočítaly kolem 17 000 nelegálních vstupů. Většina z nich dorazila ostrov na Gran Canaria, následovaná Lanzarote, Fuerteventurou a Tenerife. Jen za včerejšek dorazilo na ostrovy dalších 137 Afričanů na třech lodích. A většina z nich chce do Německa…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout