Francouzský kněz ubytoval muslimské ilegály ve svém kostele, další jsou prý vítáni

Francouzský kněz ubytoval muslimské ilegály ve svém kostele, další jsou prý vítáni

Další ukázka toho, jak církev napomáhá islamizaci Evropy. Rozhovor s farářem svědčí o tom, že ten vůbec netuší, co se s Francií děje a stejně tak ho netíží to, co většinu Francouzů – dochází k velké výměně, při níž budou vyměněni Francouzi za Araby a Afričany…

To ovšem kněze nezajímá, naopak, je zastáncem neustále otevřených hranic.

Protože bylo nedaleko hraniční obce Briançon uzavřeno migrační centrum, rozhodl se kněz ubytovat ilegály ve svém kostele.

Po uzavření azylového centra v neděli 24. října a noci strávené na vlakovém nádraží Briançon, přivítal exulanty kněz kostela v Briançonu,  Monsignor Xavier Malle v kostele Sainte Catherine – tam strávili 4 noci.

v tomto kostele strávili většinou Afghánci celkem 4 noci

Posléze byli ilegálové provizorně ubytováni v již zrušeném očkovacím centru. Kněz však stále tlačí na vládu, aby otevřela nový útulek pro ilegály a zároveň apeluje na to, aby zůstaly hranice s Itálií, odkud invazisté proudí, otevřené. Ostatně, o tom se zmínil i v krátkém rozhovoru:

Co se děje v Briançonu?

Čelíme prudkému nárůstu počtu migrantů,  od roku 2016 jsme zažili už několik podobných vln. Briançon je pohraniční město s Itálií a za Alpami jsou desítky tisíc lidí, kteří se snaží dostat do Německa a Anglie. Kromě toho jsme znepokojeni vývojem kriminality v Briançonu, kdy mafiánské sítě vydírají migranty.

Kdo jsou ti migranti, které vidíte přicházet?

Až dosud to byli většinou mladí Afričané. Někteří měli příbuzné ve Francii, ale několik měsíců jsou to samí Afghánci a Íránci, kteří zde nechtějí zůstat. Afghánci začali přicházet ještě před pádem Kábulu.

Jak na tyto události reagují obyvatelé Hautes-Alpes?

Katolická komunita, stejně jako všude, byla v otázce migrantů trochu rozdělena. Hora se neodděluje, spojuje se. Je to živná půda pro bezpodmínečné přivítání.

Rozumíte obavám Francouzů ze ztráty identity souvisejícím s migrací?

Ve skutečnosti je naše území jediným přístupem, který zůstává v Alpách otevřený. Uzavření hranic není řešením, protože to ještě ztěžuje překračování a zvyšuje rizika. Pokud dojde k úmrtím tuto zimu, padne to na vládu! Nově příchozí naopak budou i nadále bezpodmínečně přivítání…

Jak vidíte, tak zatímco asi 67% Francouzů si myslí, že budou nahrazeni Afričany a Araby (a samozřejmě se toho obávají), církev je v klidu a výměna obyvatel – včetně změny dominantního vyznání – je nijak netíží.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.