Italská pobřežní stráž včera přivezla na Lampedusu 420 Afričanů

Nebýt podvratné činnosti italské pobřežní stráže, pak by pouze stávající lodě neziskovek celou invazi samy  nezvládly.  Jak italská, tak španělská pobřežní stráž nefungují v tom slova smyslu, jak jsou chápány, ale jde především o pašerácké organizace, velmi štědře dotované z EU.

Tedy i vy si tyto pašeráky platíte, pak by bylo dobré vědět, že za vaše peníze jen za letošní rok obohatili Evropu o desetitisíce džihádistů. Poděkujte především EU, která pobřežní stráže platí jen tehdy, kdy fungují jako pašeráci, což je důvod, proč odmítá platit řecké pobřežní stráži, která vrací džihádisty do Turecka.

Včera dopoledne vylovila hlídková loď SAR pobřežní stráže z lodi, která plula od Libye, 70 ilegálů. Na příkaz Alarm phone, které založil známý překupnický kněz. Všichni byli odvezeni na Lampedusu.

Mezitím jiná nechvalně známá loď Dattilo pobřežní stráže mířila s více než 350 nelegálními přistěhovalci do Porto Empedocle. V noci na sobotu byla zapojena do složité operace, která trvala několik hodin, ve prospěch rybářské lodi vzdálené více než 70 mil od sicilského pobřeží.

Národní operační středisko pobřežní stráže přijalo zprávu a vyslalo na místo loď Dattilo a hlídkové čluny pobřežní stráže Sar.

Ilegálové byli naloženi na palubu hlídkových člunů SAR pobřežní stráže a následně přeloženi na loď Dattilo. Pod koordinací italské pobřežní stráže přispěl k operacím letoun Atr42 pobřežní stráže, letoun Frontexu a čtyři obchodní lodě přítomné v oblasti.

Jak vidíte, tak neziskovky ani nejsou potřeba, je tu údajná italská pobřežní stráž a Frontex.

Tam jdou vaše peníze z daní, protože italská pobřežní stráž nejsou jen lodě a personál, ale také letadla, která invazisty hledají ze vzduchu či výše uvedený alarm phone. Do invaze je zapojená i italská armáda s Červeným křížem. A Frontex je samozřejmě hrazen čistě z daní občanů EU. Údajně za ochranu hranic, ovšem funguje jako další pašerácká neziskovka.

Ano, také toto platí nejen Italové (z jejich peněz je financována zejména uvedená armáda), ale všichni občané EU.  Stejně, jako platí pobyt invazních vojsk na evropském území. To je něco, co nemá v evropské historii obdoby, nikdy předtím Evropané neplatili invazním vojskům za to, aby je okupovala a časem si jejich kontinent převzala…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 4.7]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout