Nizozemské město zřídilo speciální autobusovou linku, aby pasažéři z řad místních unikli násilí žadatelů o azyl

Nizozemské město zřídilo speciální autobusovou linku, aby pasažéři z řad místních unikli násilí žadatelů o azyl

V minulosti jste si zde mohli přečíst již o několika případech různých evropských měst, která byla nucena zrušit autobusové linky v jistých čtvrtích, které se již přeměnily v muslimská ghetta. Nizozemské město Ter Apel na to jde jinak, zavádí speciální autobusovou linku, aby nebezpeční invazisté nejezdili stejným autobusem jako místní Holanďané, kteří bývají často terčem útoku obohacoavčů.

Nizozemské město Ter Apel má nyní oddělenou autobusovou linku, která chrání nizozemské cestující před agresivními žadateli o azyl. Ve městě se nachází největší azylové centrum v zemi.

K dispozici bude nové, přímé autobusové spojení mezi Stanicí Ter Apel a Zwolle. Tímto způsobem úřady doufají, že oddělí obtěžující žadatele o azyl z azylového centra v Ter Apel od nizozemských cestujících v Emmenu. Je zřejmé, že segregace je jediný způsob, jak se vyhnout obtěžování způsobenému invazisty.

Naděje spočívá v tom, že přímé autobusové spojení zabrání tomu, aby se lidé z Emmenu stávali obětí drobné kriminality a útoků, zatímco žadatelé o azyl Ter Apel mohou stále cestovat s pravidelným spojením.

ve městě je největší azylové středisko v zemi

Kromě toho chce obec Emmen zjistit, co lze udělat pro navrácení žadatelů o azyl, kteří by měli být deportováni z Ter Apelu do své země původu.

To je pravděpodobně také důvod, proč starosta naznačil, že společně s policií a donucovacími orgány přijmou „mimořádná opatření“, aby problém vyřešili. Například obec má v úmyslu použít zákaz vstupu do oblasti „pro největší výtržníky“.

Tvrdou realitou je, že obtěžující žadatelé o azyl však nebudou čelit žádným federálním deportačním opatřením z Haagu.

Podobné mamutí komplexy, plné žadatelů o azyl, samozřejmě podporují vznik ghett. A to nejen v zařízení samotném, ale i v jeho okolí, odkud jistě postupně uprchnou všichni místní. A nikdo jiný, než cizinci, od nich – samozřejmě pod cenou – nemovitosti blízko azylového centra nekoupí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout