Feministky demonstrovaly v Paříži, byly napadeny Antifou (video)

Feministky demonstrovaly v Paříži, byly napadeny Antifou (video)

Ano, čtete správně, feministky byly napadeny ultralevicovou bojůvkou  s pokřikem, že jsou fašistky. Chápu, že vám na tom možná mnohé nesedí, jenže v tomto případě se nejedná o dnes obvyklé feministky, které jsou ideologickou oporou současného režimu, ale o poněkud jiný druh feministek.

Feministky, které včera protestovaly v Paříži, nedostávají dotace z EU ani od vlády či Sorose tak, jako jiné údajně feministické organizace. A logicky tak nejsou spojeny se systémem, jehož jakousi dlažebními kostkami ozbrojenou pěstí je i Antifa.

Zatímco feministické organizace, které jsou běžně protěžovány systémem, podporují kvóty na ženy a za největší zlo považují bílého heterosexuálního muže, tyto feministky takto nesmýšlí, za největší zlo pro ženy totiž považují islám. Ten naopak  prosystémové feministky podporují, podobně, jako nošení hidžábů a burek, vyjadřujících podřazenost žen.

Feministky z hnutí Nemesis jsou systémem pošlapávané a k tomu mají problém i s rádoby feministkami, podporujícími systém či Antifou a samozřejmě především s muslimy. Tyto feministky tedy nepožadují kvóty na ženy a podobné nesmysly. Požadují zákaz islámu a ukončení importu muslimů do země. Nyní se při demonstraci snažily upozornit na nebezpečí, které plyne z Afghánců, z nichž 99% vyznává jen právo šaría a 85% podporuje veřejné kamenování žen. Francouzská vláda totiž hodlá přivézt další tisíce Afghánců do země.

A i další evropské země si přiváží další Afghánce  na své území, kde jim záhy povolí sloučit rodiny, což podle nových pravidel EU znamená sloučení co nejširší rodiny. To může v případě jednoho Afghánce znamenat 200-300 lidí. Antifa, která se samozřejmě tradičně hlásí k vítání, tak  vyrazila proti feministkám z Nemesis s tím, že jsou fašistky. Ano, jsou fašistky jen proto, že odmítají ve své zemi středověk s právem šaría a veřejnými popravami…

Níže se můžete podívat, jak vytáhla Antifa proti ženám, na jejichž transparentu jsou uvedena výše uvedená fakta o Afgháncích. Fakta, která ukazují, že jsou právě Afghánci zdaleka nejfanatičtějšími muslimy….

Antifa na feministky (či spíše antiislamisty): „Fašisti, sežereme vás, zabijeme vás!“

 

Nemesis jsou tedy spíš antiislámskou organizací než organizací feministickou. I proto jsou v jejich řadách i muži, jak je patrné zejména na videu níže. Přidává se k nim každý Francouz, který chce zastavit islamizaci země.

Podobné potyčky jako tato jsou důkazem, že právě Antifa a na ni napojené bojůvky patří k čelním podporovatelům islamizace Evropy. Připomínám, že takto útočí na protiislámské či protimigrační demonstrace všude v Evropě, například při demonstracích německé Pegidy, ale jejich aktivity byly patrné i u nás.

Antifa a její klony se i v ČR účastnily narušování protiislámských či protibruselských demonstrací. A na závěr připomínám, že těchto „antidemonstrací“ v řadách ultralevice se účastnili i mnozí současní politici Pirátů či mladí politici z KSČM.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Feministky demonstrovaly v Paříži, byly napadeny Antifou (video)

  1. Islamská poradná rada pakistanskej vlády /blízky spojenec USA a EÚ/, ako píše agentúra Reuters, vyšla v ústrety sexuálnym deviantom a zrušila trest chemickej kastrácie pre miestnych násilníkov. Z toho „dôvodu“,že – odporuje šaríi. Takmer nepochybujem o tom,že aj bruselskí byrokrati nariadia o pár rokov to isté – akurát,že z dôvodu „ochrany ľudských práv“. Prosím Slovanku o podrobnejší článok a komentár.

    1. Včera jsem o tom někde četla. Jde o jeden z mnoha kroků, které Pákistán podniká při přechodu na tvrdou šaríu. Mimo jiné už nebývají souzeni muslimští únosci křesťanek a hinduistek (pokud nejsou dívky mladší 6 let), protože jednají podle práva šaría. I proto je tam těch únosů mnohem víc. Totéž už postupně zavádí Bangladéš. Předpokládám, že zrušením chemické kastrace a akceptací únosů křesťanek a hinduistek to neskončí. Pákistán má atomovku, odporovat jim nikdo nebude, můžou si dělat co je jim libo. Podobně, jako SA, věčný přítel Západu…

  2. iba mrtva feministka je dobra feministka. feministky ZNICILI kompletne rodinu v celom belošskom svete a zapocali upadok a rozpad celej spolocnosti tym ze vymenili muzov a manzelov za stat a socialne davky, prispevky, ulavy a programy. takze ronit slzy pre ne naozaj nebudem. cim viac ich poputuje na druhy svet, tym lepsi bude nas svet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.