Žadatelé o azyl v Německu si stěžují na špatné jídlo, ubytování i zacházení

Žadatelé o azyl v Německu si stěžují na špatné jídlo, ubytování i zacházení

Chudák, utíkající před válkou nebo jakýmkoli nebezpečím, by předně byl rád, že je v bezpečí a má co jíst a kde spát. Ne tak ti, kdo hledají azyl v Německu. Představa domu zdarma, auta, halal stravy několikrát denně a velmi štědrého kapesného je zřejmě poněkud odlišná od skutečnosti. I když je o invazní islámské vojáky postaráno nesrovnatelně lépe, než o německé bezdomovce či důchodce, tato péče se stále zdá být mnohým džihádistům nedostatečná.

Přichází další zpráva o stížnostech žadatelů o azyl, kteří nejsou spokojeni s bezplatnou všestrannou službou, kteří se cítí v ubytovacím zařízení jako v zadržovacím středisku a stěžují si na špatné zacházení. Zdá se, že původní očekávání nebyla splněna a proto je zklamání velké, ale vyvstává otázka: Pokud jsou podmínky v Německu nesnesitelné, proč tam zůstávají? Nikdo je nenutí zůstávat, dveře jsou otevřené.

Špatné pokoje, špatné jídlo, špatné zacházení: Žadatelé o azyl si stěžují na nelidské podmínky v německých domovech a často se cítí jako ve vězení. Informují o rasistických lékařích a policistech, jakož i o násilných bezpečnostních službách. Z jejich pohledu je situace v azylových domech již nyní katastrofální, ale počet žadatelů o azyl v současné době opět výrazně roste.

Rozsah nespokojenosti ilustruje průzkum politologa Nikolaje Hukea z Kiel university. Huke zkoumá životní podmínky v německých azylových zařízeních a  od října 2020 do února 2021 vyzpovídal mnoho nespokojených žadatelů o azyl v Brémách, Hesensku, Spolkové zemi, Bavorsku, Braniborsku a Hamburku.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

One thought on “Žadatelé o azyl v Německu si stěžují na špatné jídlo, ubytování i zacházení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout