Klimatická alarmistka Greta se dala na pěveckou dráhu (video)

Klimatická alarmistka Greta se dala na pěveckou dráhu (video)

Idol všech klimaalarmistů a aktivistické mládeže z celého světa se nyní dává na „zpěv“. Jen není známo, zda plánuje nějaké turné, ovšem to by už zanechala příliš velkou uhlíkovou stopu…

Mimo zachraňování světa zřejmě čeká klimaalarmistku Gretu Thunbergovou další kariéra. Nejslavnější bojovnice proti uhlíku na světě, Greta Thunberg (18), nyní také dělá hudbu. Nedávno překvapila návštěvníky koncertu na ochranu klimatu ve Stockholmu.

Davu zapěla hit z 80. let „Never Gonna Give You Up“ od Ricka Astleyho. Zpívala Thunbergová, která také tančila. Doprovázel ji jiný ochránce klimatu.  Že by budoucí vítězný duet v Eurovizi? Každopádně umělecký dojem může konkurovat bývalé vítězce Conchitě Wurst. Konečně, přesvědčte se sami:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Klimatická alarmistka Greta se dala na pěveckou dráhu (video)

  1. V islamizovanom – na rijádsky spôsob – Švédsku podobne ako nikde inde v Eurábii nebude miesto pre feminacistky, antifákov, vegánov, ekoteroristov, teplých módnych návrhárov /jedného zamestnáva aj Zuzana Čaputová/ či prihriatych hudobných producentov /svetoznámy Max Martin/… Nepochybujem,že o pár rokov bude aj Greténka pod hrozbou trestu smrti nútená nosiť burku, zotrvávať v gete pre nemoslimov /jeho opustenie len na povolenie/ a samozrejme jesť halal mäso.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.