Itálie: Africký vetřelec bije policisty holí, ti se nejsou schopni bránit (video)

Itálie: Africký vetřelec bije policisty holí, ti se nejsou schopni bránit (video)

Další z mnoha podobných případů, kdy si policisté netroufají zasáhnout proti agresivnímu vetřelci efektivně ze strachu, že budou souzeni za rasismus. Není divu, že invazista nějakou dobu úspěšně prchal,  než se jim ho podařilo dopadnout.

Část potyčky, která se odehrála v multikulturním Miláně, můžete vidět zde:

Při konfliktu udeřil místního policistu holí do hlavy a utekl, zatímco se ho policisté snažili zastavit pomocí pepřového spreje. Hon na sedmadvacetiletého Kamerunce bez domova, který se vzdal poté, co policista vystřelil do vzduchu, však skončil až v oblasti hlavního nádraží.

Vše začalo po 10:30 na Oberdanském náměstí. Když byl muž požádán, aby ukázal dokumenty pro kontrolu, začal urážet místního policistu a poté se pokusil napadnout ho a jeho kolegyni otevřeným oknem hlídkového vozu, v němž seděli. Utekl a hodil láhev na policejní dodávku.

Poté byl obklopen strážníky a jednoho udeřil holí do hlavy, když se ho snažili zablokovat i pomocí pepřového spreje. Sedmadvacetiletý muž však utekl na Via Settala. Zde zbil jiného důstojníka, který se chránil rukou. Invazista se vzdal teprve tehdy, když jeden ze zasahujících policistů vystřelil do vzduchu, protože už mu došel pepřový sprej….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Itálie: Africký vetřelec bije policisty holí, ti se nejsou schopni bránit (video)

  1. Bohužiaľ majú také chujovské nariadenie – neskryviť opici ani chĺpok.. ale, čo takto sa vzbúriť, a konať svoju prácu tak ako sa patrí, to jest aj s použitím zbraní. Ak by takto konal každý policajt, ak by ich aj suspendovali / vyhodili, a boli by proti nim vznesené trestroprávne obvinenia (neoprávnene, nakoľko oni len chránili ľud) myslím, že náčelníci a sudcovia by sa pod tým početným návalom mohli uvedomiť..

  2. Proti vlastním lidem je policie schopná použít i nejhrubšího násilí, a proti chráněncům neomarxistů si nedovolí nic. Třeba si jednou voliči uvědomí onu nespravedlnost a dvojí metr, ale možná taky ne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout