Rakousko: Šest cizinců se zbraněmi vtrhlo do domu páru důchodců a jejich syna, zbili je a okradli

Rakousko: Šest cizinců se zbraněmi vtrhlo do domu páru důchodců a jejich syna, zbili je a okradli

Rakousko je s tím, jak přes hranice proudí další a další invazisté, stále nebezpečnější zemí.  Islamizováno je už víc než sousední Německo a násilí se dostává už i mimo velká města či hraniční obce, přes něž proudí invazisté prakticky každodenně. V bezpečí  se lidé nemohou cítit nikde, dokonce ani ve svých vlastních domovech, kde stále častěji dochází k násilným loupežím.

Obzvláště do očí bijící útok tohoto druhu se stal  v pondělí, v malé obci v dolnorakouském Waldviertelu. Podle jakých kritérií si údajní zahraniční pachatelé vybrali své oběti, není jasné. Lup byl značný – lupiči ukradli hotovost i šperky značné hodnoty. Ředitelství státní policie Dolního Rakouska píše toto:

Pravděpodobně šest dosud neznámých pachatelů s pistolí včetně tlumiče a vyzbrojených noži a maskovaných černými kuklami spáchalo v pondělí kolem 20.30 hodin vážnou loupež v domě v Poigenu v okrese Horn ve Waldviertelu. Pachatelé číhali na pozemku dvaapadesátiletého syna, který se vracel domů  autem, přičemž lupiči na něj okamžitě zaútočili s extrémní brutalitou, když odemykal přední dveře, Pak odtáhli oběť přes strmé kamenné schodiště do horního patra rodinného domu. Tam byl pár v důchodu – rodiče napadeného muže – ve věku 75 a 81 let. Důchodci byli vytaženi z postele a bylo proti nim použito násilí.

Zatímco obyvatelům domu vyhrožovali zbraněmi a bili je, pachatelé se zahraničním přízvukem opakovaně požadovali hotovost a různé další cennosti. Všechny tři oběti byly vláčeny celým domem a masivně týrány. Po krádeži množství hotovosti, zlatých mincí a šperků pachatelé asi po hodině a půl opustili dům a utekli neznámým směrem. Možné únikové vozidlo není v současné době známo.

Před odchodem z místa činu byly oběti spoutané kabely a zamčené ve sklepě domu. Navzdory zraněním se 52leté oběti podařilo osvobodit se z pout, otevřít zamčené sklepní dveře a pak zavolat policii.

Tři oběti utrpěly těžké hematomy v horní části těla a hlavy, zlomeniny žeber, tržné rány atd. Záchranáři je odvezli do Landesklinikum Horn. Další úřední úkon převzal Státní úřad kriminální policie Dolního Rakouska, který loupež vyšetřuje a postaral se o zajištění stop na místě činu. Vyšetřování pokračuje.

Popis neznámých pachatelů:

6 pachatelů, muži, asi 25 let (plus/minus 5 let, nikdo starší 30 let) • asi 170 až 180 cm vysocí • 1 pachatel vyšší, vysoký asi 185 až 190 cm, používal pistoli a byl extrémně násilný a brutální • všichni byli normální postavy • cizí původ kvůli špatné výslovnosti

• oblečeni byli v černých teplácích, měli černé svrchní oděvy a černé kukly se štěrbinami v oblasti očí • silně opotřebované sportovní boty (poměrně levné sportovní boty NoName, šněrovací boty, alespoň u jednoho pachatele modré / zelené) • všichni nosili pracovní rukavice s černými dlaněmi, zadní část rukavic měl alespoň jeden pachatel modrou…

.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Rakousko: Šest cizinců se zbraněmi vtrhlo do domu páru důchodců a jejich syna, zbili je a okradli

  1. Kurz je /z vlády musel odísť, ale v parlamente ostal/ asi taký ochranca konzervatívnych hodnôt a odporca migrácie a EÚ ako Soros…

  2. to je nieco cez 100km od bratislavy. no pekne. ale zase na vianoce mali vo viedni tiez veselo a to bolo len 50km. takze vlastne lepsie … anyway, ja vidam satkarov a ciernych v bratislave celkom casto uz. aj ma nedavno viezol nejaky mohamed taxikom. zatial je to tolerovatelne ale trend je jasny. nas socialny system pre nich nie je lakavy ale skor ci neskor sa budu tlacit aj na vychod a my sme hned na rane, primarne bratislava ako hlavne mesto, samozrejme. preto som pripraveny odist ked pride na lamanie chleba.

  3. 22 km od našich hranic, které nejsou hlídané, a nebudou, pohraniční bunkry v rozkladu (např. Šatov), a s následnou naší vládou nebude ani zákon „náš dům náš hrad“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout