V Německu roste počet poničených kostelů a křížů, kostely se nyní zamykají

V Německu roste počet poničených kostelů a křížů, kostely se nyní zamykají

O původu tohoto jevu se samozřejmě mlčí, přiznat po pravdě příčinu tohoto vandalství by znamenalo také přiznat, že zodpovědnost za vše nesou i poslední vlády a podle všeho i ta budoucí. Ostatně, vlády všech multikulturně obohacovaných zemí mají úplně stejný problém. Na jedné straně se pozastavují nad celkově rostoucí kriminalitou, dramatickým nárůstem vražd ze cti, které dřív Evropa vůbec neznala, nad každodenním ničením kostelů a různých sakrálních objektů, nad rostoucí vlnou antisemitismu a formujícími se gangy kriminálních „mladíků“.

Ani jedna z vlád zemí, které uvedené problémy trápí, však neřekne na rovinu, co za nimi stojí a to i přesto, že tyto problémy přiznávají. Přitom vše výše uvedené má jedno společné: pachatelé jsou muslimové…

Vandalové v uplynulém týdnu poškodili jen ve městě Hagen v Německu různé posvátné předměty. Policie vyšetřuje čtyři případy poškození cizí věci.

Neznámé osoby poškodily kříže na ulicích Wocklumer Allee, Steinrücken, „Auf dem Steinocken“ a v mauzoleu na náměstí u kostela v Balve. Pachatelé strhli Ježíšovy postavy, částečně uřízli ruce a nohy a v jednom případě je hodili do řeky Hönne.

Poškozená křižovatka v HöveringhausenuPoškozená křižovatka v Höveringhausenu

Policie vyšetřuje možné souvislosti mezi zločiny. Svědci se mohou ozvat na policejní stanici v Mendenu.

Pastorační sdružení informovalo všechny farnosti. Mezitím jsou kostely během dne uzavřeny – na rozdíl od obvyklé praxe –, aby se zabránilo dalším škodám. To platí i po skončení bohoslužby. „Toto je okamžité opatření, které jsme přijali,“ řekl Hablowetz. „Nechceme ustoupit. Ale je to velmi zvláštní situace pro všechny zúčastněné.“

Všímáte si? Nikdo nepřiznává, co za problémem, který trápí i další islamizované země, stojí. Lze si představit, že v případě vandalismu v některé z mešit by byly německé noviny plné palcových titulků a ihned by měly jasno, kdo je pachatelem….

Poškozená křižovatka v Höveringhausenu

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “V Německu roste počet poničených kostelů a křížů, kostely se nyní zamykají

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout