Podívejte se, jak Pákistánci napadli zaměstnance čínské továrny na dlaždice, jejich výrobky prý uráží Mohameda (video)

Podívejte se, jak Pákistánci napadli zaměstnance čínské továrny na dlaždice, jejich výrobky prý uráží Mohameda (video)

Těžko říct, zda vůbec Číňané tušili, co na jejich dlaždičkách stojí. Pravděpodobně ne, každopádně Pákistánci to zaznamenali a ihned dali výrobci i zaměstnancům továrny najevo, že jejich lžiproroka nikdo beztrestně urážet nesmí. Bude nakonec vedení továrny zlynčováno? Rozhodně by se tak nestalo poprvé…

Pákistánci zaútočili na čínskou továrnu na výrobu dlaždic ve Fajsalábádu kvůli obviněním z urážky proroka Mohameda. Video incidentu se nyní stalo virálním na sociálních médiích.

Na videu je vidět, jak místní Pákistánci napadli jednu čínskou společnost vyrábějící dlaždice, Time Ceramics Limited, Faisalabad, Pákistán. Společnost byla obviňována z výroby dlaždic s nápisem PBUH. Slovo PBUH se přidává za jméno lžiproroka Mohameda a znamená „Mír s Ním“.

Podle zpráv místní obyvatelé ve Faisalabadu vtrhli do továrny a rozbili dlaždice na kousky. Čínští inženýři a dělníci byli také velmi brutálně zmláceni.

Nakonec připomínám, že v Pákistánu už víceméně platí právo šaría, takže cizinci se mohou stát terčem podobných útoků stále častěji, neboť neznalý člověk nikdy neví, zda se náhodou něčím neprohřešil…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Podívejte se, jak Pákistánci napadli zaměstnance čínské továrny na dlaždice, jejich výrobky prý uráží Mohameda (video)

  1. Pákistán patří mezi nejlepší přátele amerického lidu. Má atomovku, což nikoho nevzrušuje, žije tam dobré a poklidné obyvatelstvo. Tak je to správné, na jaderné pumy mají nárok jenom demokratické státy.

  2. Čína nemá až takové zkušenosti v koloniích, a tak se s tím teprve seznamuje, a brzy bude nenáviděna stejně jako západ. Nejlépe je v is lamo zemích neinvestovat, nechat je vyhladovět, zpátky na slony a velbloudy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout