Mladý italský pár si doma ubytoval Afričana, ten mladou ženu zbil a znásilnil

Další z dlouhé řady dobroserů, kteří na svoji tupost a naivitu doplatili. Vlády multikulturně obohacovaných zemí neustále vyzývají své občany, aby poskytli ubytování ve svých domech či bytech obohacovačům z  Afriky a zemí Středního a Blízkého východu. A kupodivu se najde dostatek idiotů, kteří jsou něčemu podobnému svolní. A to i přesto, že se případy, kdy takový host svého hostitele okradl, vyhnal z domu či znásilnil, nejsou nijak výjimečné. Zdá se, že lidé jsou nepoučitelní.

Ostatně, podobných hlupáků najdete poměrně dost i u nás, vzpomeňte na 200 rodin, které měly zájem si doma ubytovat vousaté sirotky Šojdrové…

Muži z mobilního oddílu Pescara zatkli 27letého vetřelce z Kamerunu za znásilnění.

Zbil a znásilnil třiadvacetiletou Italku, která ho hostila u sebe doma. Invazista byl již v roce 2018 odsouzen za násilí proti jiné dívce, také v Peskaře. Ale byl již volný a před pár dny dostal povolení k pobytu pro doplňkovou ochranu.

Proto našel pohostinnost na několik týdnů u mladého páru, který čekal, až si najde jiné ubytování. Až jednoho dne došlo ke znásilnění: kamerunský občan se zaměřil na třiadvacetiletou dívku z Pescary, zbil ji a přinutil ji k pohlavnímu styku. Ihned po násilí utekl oknem z bytu.

Ráno 12. října rodina oběti nahlásila policii jeho přítomnost v ulicích centra města, nedaleko dívčina pracoviště, což umožnilo policistům vystopovat násilníka, který byl vzhledem k důkazům shromážděným proti němu zatčen a vzat do vězení.

Během vyšetřování však vyšlo najevo, že Afričan byl již vyšetřován pro sexuální útok, ke kterému došlo v roce 2018 v Peskaře. Včera bylo zadržení potvrzeno.  S ohledem na platnost vyšetřovacích tezí, stejně jako nebezpečí útěku a možnost opakování zločinu, byla současně nařízena vazba ve vězení.

Jak ukazuje tento případ, tak i v Itálii dávají povolení k pobytu také usvědčeným násilníkům….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Mladý italský pár si doma ubytoval Afričana, ten mladou ženu zbil a znásilnil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout