Naše soudy opět potvrdily, že podporují islamizaci Evropy i naší země

Naše soudy opět potvrdily, že podporují islamizaci Evropy i naší země

Dnes proběhl soud s asistentem poslance Jaroslava Foldyny Michaelem Kraftem za to, že napsal esej, která varuje před islamizací. Esej, pod niž by se nejspíš většina odpůrců islamizace Evropy mohla podepsat. Jak dopadne soud mi bylo od samého začátku zcela jasné a dnes se vše potvrdilo.

K dnes proběhlému soudu Jaroslav Foldyna prohlásil: „Pan Kraft byl právě odsouzen, soud nepřipustil svědky navrhované obhajobou, nebyla připuštěna vysvětlující slova obviněného. To snad nebylo ani za minulého režimu. Liberální demokracie předčila tu lidovou demokracii.“ Soud ho uznal vinným z podněcování k nenávisti vůči skupině osob a z omezování jejich práv a svobod a uložil mu zaplatit pokutu 30 000 korun.

Soudy napříč EU velmi dlouho nadržují muslimům a kritiky islamizace naopak perzekuují. Nejde o demokratické soudy, stojím si za tím, že naše soudy soudí tak, jako kdyby hodlaly přejít na právo šaría. Nevěříte?

Připomenu tedy některé předchozí případy, kdy byly naše soudy velmi benevolentní k muslimům. A abych se zde nemusela příliš rozepisovat, připomenu jen dva poměrně křiklavé případy, které se projednávaly před soudem za poslední rok.

První případ je případ syrského vetřelce, který žije v Plzni.

Tento syrský vetřelec, prodavač v kebabárně, měl za sebou již jeden soud. Před dvěma lety ho soud zprostil obžaloby za fyzické napadení dvou údajných skinů, kteří ho měli slovně urážet. Za tyto údajně rasistické urážky je zbil obuškem. Soud invazistu osvobodil a docela se divím, že ti dva obuškem napadení nedostali podmínku za urážku protěžovaného muslima.

Další incident se odehrál vloni v únoru, tedy právě před rokem.  Předcházel mu konflikt Ramadana s řidičem trolejbusu, který na něj zatroubil poté, co se cizinec otáčel v křižovatce ulic Koperníkova a Tylova blízko centra Plzně. Na zastávce pak obžalovaný trolejbus dojel, zastavil u něj a jeho šoférovi sprostě nadával. Celou situaci sledoval i 51letý Václav H. s manželkou. Ramadan k němu přiběhl a nejprve ho úderem do ramene srazil k zemi a pak do něj bouchal pěstmi. Žena se snažila útočníka odtrhnout, ale schytala ránu do obličeje.

Za toto napadení si už nedovolil soud násilného vetřelce osvobodit, takže dostal 14 měsíců s podmíněným odkladem na dva roky. Rozsudek je pravomocný. Tedy za druhý násilný delikt dostal pouhou 14ti měsíční podmínku!!

Další je případ iráckého vetřelce, který žije na východě Čech. Soud v Pardubicích odsoudil Mohammeda Yousefa Al Samarraie ke třem rokům vězení s podmíněným odkladem na tři roky za financování terorismu. Ano, čtete správně. Pouhá podmínka za financování ISIS!  Podle obžaloby poslal v roce 2017 přes prostředníka svému synovi, o němž věděl, že je členem teroristické organizace Islámský stát, do Mosulu v Iráku 54 000 korun. Syn mu také posílal propagandistická videa ISIS, na nichž sám figuroval. Rozsudek – tříletá podmínka!!

Tříletou podmínku však dostali i kritici islámu nebo muslimské invaze, kteří si něco dovolili napsat do diskuzí. Odsouzených už byla nějaká ta desítka, přesný počet neznám, vzhledem k tomu, že je podobně odsouzených stále víc, nelze vše sledovat. Ale za všechny uvedu alespoň dva známé případy:

 1. Vloni v červnu proběhl soud s Václavem Klestilem, který napsal v reakci na události v Christchurchi na NZ: „Konečně měl někdo koule a ukázal, jak se na Mohamedány musí. Dobrá práce.“ Za tento jeden jediný výrok na FB byl odsouzen ke 3 letům podmíněně. Tedy trest za jeden jediný výrok na FB je stejný, jako trest za finanční podporu ISIS a sympatizování s touto organizací. Avšak je vyšší, než za opakované fyzické napadení.
 2. V červenci pak proběhl soud s Jiřím Kantorem opět za výrok na FB, který se vztahoval k incidentu v Christchurchi, výrok zněl: “Za mě určitě pěkně provedená práce”. I tento “islamofob” byl za jeden jediný výrok na FB odsouzen ke tříleté podmínce.

Podobných případů jsou už desítky a další přibývají, výše uvedení jen patřili k prvním souzeným „za Christchurch“.

Z podobného ranku je pak snaha o stíhání poslankyně Karly Maříkové, která na Facebooku přirovnala muslimské vetřelce k invazním druhům rostlin a živočichů. Za toto trefné přirovnání byla zažalována a Sněmovna ji měla vydat ke stíhání, což se naštěstí nepovedlo. Nicméně, až jí jednoho dne skončí mandát, žaloba bude opět na stole.

Vstřícnost k islamizaci naší země potvrdil i rozsudek, který podpořil hidžáby na školách, přičemž na základě rozhodnutí Nejvyššího soudu se dokonce i ministerstvo školství rozhodlo hidžáby na školách akceptovat.

Velmi známým a medializovaným případem pak bylo znásilnění nezletilé dívky na severu Čech, za nějž udělil prvoinstanční soud vetřelci z Mali pouhé dva roky vězení, což je u případů znásilnění nezletilých velmi nízký trest pod běžnou hranicí. Teprve na základě odvolání byl invazistovi, u něhož se od začátku vše hrálo na psychické problémy, udělen čtyřletý trest.

Příkladů nadržování muslimům najdete spoustu jak u nás, tak i jinde v Evropě. Přitom každý, kdo má všech pět pohromadě ví, že půjde-li Evropa tím směrem, kterým zatím směřuje, tak se dřív či později islamizuje. To jsou fakta, na něž je třeba neustále dokola upozorňovat. Ovšem tento zvrácený systém dělá opak – násilný islám podporuje a jeho kritiky perzekuuje.

Soudy, které soudí tak, jako u nás či jinde ve světě, tak zcela úmyslně ženou vlastní zemi a celý právní systém směrem k právu šaría. Nicméně je mi jasné, že mladá soudkyně, která dnes svým rozsudkem potvrdila, že podporuje islamizaci, by soudit v zemi, kde vládne šaría, nemohla.

Jako žena by musela sedět doma a rodit děti, přičemž u soudu by neměla právo nejen soudit, ale její svědectví by mělo poloviční váhu, než svědectví muže.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

10 thoughts on “Naše soudy opět potvrdily, že podporují islamizaci Evropy i naší země

 1. Foldyna je chlap s gulama.
  Já jsem se bála, že to bude dva kohouti na jednom smetiště, ale je to týmový hráč.
  Chci věřit, že pan Kraft dopadne dobře, byl by to skandál, potrestat někoho za názor.
  Oni už i někteří od havlérky začínají otáčet, naposledy rusobijec Fištejn.

  1. Tak už ho odsoudili k pokutě a podle jiných soudů, co zatím v průběhu loňského roku i v lednu proběhly, to vypadá, že s tím nehodlají přestat… Tam je zřejmé zadání z vyšších míst, tipuji to na EU, protože ten hon na „islamofoby“ probíhá po celé EU. A všichni víme, jak je Brusel k islámské invazi nebývale vstřícný… ??‍♂️????

 2. Anino, když si člověk dá do souvislosti tenhle článek a ten nad ním, tak by brečel.
  Co je povoleno Deepovi není dovoleno Pepovi.
  My jsme ti Pepíci a muslimové smějí VŠECHNO.
  Jasně že žije v Evropě i hodně slušných muslimů, kteří se v pohodě integrovali.
  Ale tragické na tom je, že když přijde na lámání chleba, tak si budou muset zvolit stranu.
  A budou to mít celkem ložené, za “ neposlušnost” na ně Evropan udělá bu bu bu, soukmenovec jim uřízne hlavu.
  Budou se muset přidat k těm pošukům, i kdyby nechtěli.
  Nebudou mít na výběr, to je jasné.

  1. Ano, je to přesně tak. Oni ty integrované považují za odpadlíky a ti jsou pro ně to nejhorší. Ve výzvách k džihádu Evropy nabádají, aby jako první zabili odpadlíky (to jsou ti bývalí muslimové) a teprve potom mají likvidovat bezvěrce. Navíc, konvertité už mnohdy ze západoevropských zemí před svými bývalými soukmenovci utekli tam, kde jdou víc v bezpečí…

 3. V tomhle se např. liší Al Kajda od IS, alkajdisté vraždili cizáky, isisáci mířej na vlastní “ odpadlíky”.
  Má to logiku, upřímně, já taky mám víc výhrad proti “ slunčatům”, než proti té náplavě z Afriky.
  Ten Afričan se chová srozumitelně, jde za lepším živobytí.
  Ale ta slunčata se chovají naprosto iracionálně, protože celá Afrika se do Evropy nevejde.
  A ta každým jedním přijdou další příbuzní.

  1. Máte pravdu, že chování sluníčkářů je zcela iracionální. Oni vůbec netuší, co do země tahají. Jak jsem tady mnohokrát psala, tak oni podporují LGBT propagandu, ale zároveň i islamizaci. To je v tak obrovském rozporu, že to spíš poukazuje na zvrácené myšlení oněch lsuníček. Nebo prostě na to, že ti, kdo je za jejich podporu dvou neslučitelných ideologií platí, je platí velmi dobře… ??
   Muslimové jdou do Evropy samozřejmě za stejným cílem, za jakým jdou kamkoli jinam, kde zatím nevládnou. Jejich posláním je šíření práva šaría, takže kdo není úplný ignorant, ten ví, oč jde většině z nich především… A právě ISIS má svými buňkami Evropu doslova prošpikovanou…

 4. Slovanko, v našem domě bydlej 3 slunčata, oni žijí v jiných sférách.
  Viděj svět úplně jinak než my.
  Jsou to vzdělání lidé, ale víra má zvláštní komůrku v mozku a s rozumem to nemá nic společného.
  Oni “ vědí”.
  Diskuse nemožná, cihlová zeď.
  ?

 5. Slovanko, v článku chybí číslo účtu na podporu pana Krafta.
  Zbytek oběživa pomůže dalším, kteří jsou obětí omezování svobody slova ze strany justice.
  Je lepší zapálit malou svíčku, než proklínat tmu.
  Slušní lidé mají možnost tímto způsobem protestovat proti zvůli mocných.
  Celý ten spektákl okolo “ soudu” pěkně popsala Lenka Procházková na svém FB.

 6. V první řadě by paní soudkyni obřezali ještě jako malou holku. Na nějaká studia by mohla zapomenout. Dostala by přikázaného muže bratrance a možná i dvě, tři další spolumanželky. Byla by zavřená doma, ven jen v pytli a za neposlušnost výprask. Rodila by jak králík.
  A já bych jí to za blbost i docela přál.
  Technický dotaz – co to měl pan Kraft za neschopného obhájce? To je takový problém dokázat že pedofilovi vyznavači hlásají náboženskou nenávist? Zvládne i dvanáctiletý školák.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. /data/web/virtuals/342591/virtual/www/wp-includes/link-template.php on line 409
https://necenzurovanapravda.cz/nase-soudy-opet-potvrdily-ze-podporuji-islamizaci-evropy-i-nasi-zeme/">View more
Cookies settings
Accept
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Save settings
Cookies settings