Nová německá vláda je i pro nás katastrofou

Už před několika měsíci, v době volebních kampaní u nás i v Německu, jsem upozorňovala na to, že v našem postavení je pro nás mnohem důležitější to, kdo vládne v Německu, než to, kdo vládne u nás. Naši vládní politici jsou totiž tradičně jen loutkami Berlína a Bruselu a v praxi konají převážně tak, jak si přejí jejich loutkovodiči. Jasné je i vzájemné propojení Berlín – Brusel – tedy politika, která vychází z Berlína, se posléze prosazuje v Bruselu. Naši lokajové jsou dávno už jen jakýmisi správci.

O tom, že i berlínský a bruselský politický establishment je přímo napojen na tzv. Deep state, dnes snad už nikdo, kdo pozorně sleduje politiku, nepochybuje. Každopádně je dnes již v rámci globalizace politika příliš propojena, takže když se například v USA začaly prosazovat rasistické protibělošské organizace jako BLM, chytila se toho i EU.

Ale vraťme se k německé vládě, která si bude zcela jistě vodit naši novou vládu přesně tak, jak bude třeba. Je tedy nasnadě, že poslušní lokajíčci splní cokoli se po nich bude chtít, včetně tzv. „sdílení zátěže.“ Opět připomínám, že všechny strany současné slepencové koalice hlasovaly v EP jak pro dovoz 42 500 Afghánců do Evropy  a jejich rovnoměrné přerozdělení do zemí EU, tak pro rychlé schválení Migračního paktu EU. Paktu, který klade důraz jednak na „sdílenou solidaritu“ jak nově nazývá kvóty, ale i na  větší autonomii jednotlivých obcí zemí EU v migrační a azylové politice.

Podle paktu by tak měly mít obce možnost například přijímat v jakkoli neomezené míře „Novoevropany“ na své území a to i tehdy, kdy je oficiální migrační politika vlády odlišná. Migrační pakt také řeší úlohu invazí méně zatížených zemí coby zemí deportačních, tedy pokud nebude některá přetížená evropská země schopna deportovat jakéhokoli kriminálníka do země původu, bude mít deportaci na starosti některá z nezatížených zemí, což by samozřejmě padlo i na  nás.  Je ovšem jasné, že jde většinou o jedince nedeportovatelné, kteří pak v dané zemi zůstanou. Perfektní způsob, jak zbavit přetížené země teroristů a kriminálníků a svěřit je zemím nezatíženým…

Nová německá koalice socanů, Zelených a liberálů je velmi silně promigrační a to i v porovnání s Merkelovou. Před časem jsem zde upozornila na nápad dvou nyní nově zvolených zelených poslankyň, které mají v plánu „přestěhovat“ 200 milionů tzv. „klimatických uprchlíků“. Všechny strany koalice navíc patří ke striktním zastáncům otevřených hranic.

Ovšem tyto partaje patří i k zastáncům zelené politiky, proto lze předpokládat, že budou tlačit na ukončení provozu jaderných elektráren v celé EU. Jediným štěstím pro nás je, že druhý hegemon – Francie – se na tuto problematiku dívá jinak.

Při vyjednávání se strany této šílené koalice dohodly i na budoucí podobě nejen zelené politiky. Důraz je kladen na radikální realizaci zelené totality a masivní expanzi sociálního státu, včetně komplexní podpory všech těch, kteří nikdy neudělali nic, aby si vydělali na určitou životní úroveň. Partneři „semaforu“ to považují za jeden ze svých úkolů při ochraně životních rizik občanů. Samozřejmě je třeba podpořit především parazity z řad Novoněmců, kterých bude za nové vlády jen přibývat.

Budoucí spolková vláda chce definovat německé zájmy ve světle evropských zájmů, od přistěhovalectví přes environmentální, klimatickou a energetickou politiku až po návrh všech finančních transferů. Tedy počítá se s tím, že německá politika bude zároveň oficiální politikou celé EU.

Zákon o občanství však musí být také upraven tak, aby umožnil ještě větší přistěhovalectví a zajistil, že přistěhovalectví již prakticky nebude ze zákona nezákonné. Kromě toho chtějí posílit partnerství s Francií, i když zatím není jisté, jak dopadnou tamní volby (nebo už to snad mají patřičně ošetřeno jako v USA?). Strany „semaforu“ jsou přesvědčeny, že díky tomu bude EU schopna jednat. Měla by být zavedena společná bezpečnostní, obranná a rozvojová politika v rámci EU. Společnou migrační a azylovou politiku by měl posvětit výše uvedený migrační pakt.

Jak se dalo očekávat, klimatická politika zaujímá největší prostor v budoucích plánech nové německé koalice. Je založena na pohádce o člověkem vyvolané změně klimatu a šíleném přesvědčení, že jejich opatření mohou ovlivnit nebo dokonce zastavit změnu planety, která je o miliardy let starší než my lidé. Lidé by měli zachránit klima. Jaký hrubý nesmysl! Maximálně se můžeme zachránit přizpůsobením se změnám. Skutečnost, že narativ klimatické apokalypsy je rozhodujícím faktorem vládních opatření, je pravděpodobně nejvýznamnějším propagandistickým úspěchem za posledních 100 let. Koncept klimatu se vyskytuje v nějaké formě v koaliční dohodě dokonce 25krát.

Drasticky se má urychlit rozšiřování takzvaných obnovitelných energií, lidé jsou prý na „společné misi“, odhodlaní odstranit všechny překážky. Samotný tón dohody odhaluje nemilosrdnost, s jakou má být radikální zelená agenda prováděna. Zelení samozřejmě také vědí, že ani ty nejodvážnější ovce se po čtyřech letech krvácení dobrovolně nevydají na jatka. Volební právo by proto mělo být od 16 let, aby bylo možné získat dostatek mladých voličů, kteří by pomohli dokončit zelený stát  ve druhé polovině desetiletí. Na druhé straně se při přizpůsobování právního systému údajné sociální realitě nepředpokládá snížení věku plné trestní odpovědnosti. Koalice „semaforu“ změní nejen Německo, ale i celou EU. SPD a Zelení to tak chtějí. FDP s tím ráda pomůže….

Je jisté, že Německo se stále cítí hegemonem celé EU a to, co plánuje pro svoji zemi, je plánováno i pro ostatní státy EU. Především v oblasti zelené politiky a výměny obyvatel. To jsou dva důležité pilíře nové německé politiky, které se zcela jistě dostanou i k nám. Obzvlášť s naší příští vládou, složenou ze stran, které shlíží k Německu i EU s přímo zbožnou oddaností,  odhodlány splnit cokoli, co si budou jejich páníčci přát…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.2]

3 thoughts on “Nová německá vláda je i pro nás katastrofou

  1. Nová nemecká koalícia určite nebude taká ústretová voči Rusku ako Merkelovej vláda /samozrejme to bude platiť aj naopak, vzťahy sa veľmi skoro po vytvorení vlády zhoršia/ a Putin môže na takmer denné telefonáty s budúcim premiérom zabudnúť.

  2. Jo, co se nepodařilo Německu za 2. světové, se jim podaří nyní, ovládnout velkou část Evropy, neo socialismem a is lámem, jako tehdy. Ovšem tehdy je smetla koalice států jež byla proti, zatím je ale Chamberlainů všude dost, tak to bude trvat o něco déle, než přijdou Churchillové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout