Muslim znásilnil 15letou Španělku, nebyl uvězněn s tím, že je to prý jejich zvyk

Všímáte si, jak stále častěji dochází k nepochopitelným verdiktům nad muslimskými zločinci? Není už snad dne, aby se kdekoli v EU nějaká podobná šílenost neobjevila. Většina lidí si tak nějak zvykla na to,  že nenásilné trestné činy invazistů již vůbec nejsou trestány. Nicméně již přibývá i nepotrestaných násilných trestných činů, od násilných loupeží, přes znásilnění až po vraždy.

Posledním poměrně medializovaným počinem evropské justice byl případ Somálce, který letos v létě zavraždil tři Němky a nyní byl seznán nezodpovědným za své činy.  A takových případů je již po celé EU nepřeberně, nemá snad ani cenu je zde vyjmenovávat, bylo by to tak na dva dlouhé články…

Znásilnění nemuslimek považují muslimové za něco zcela normálního, neboť jde o stejný čin, jaký běžně konal Mohamed a jeho pobočníci. Znásilňováním nemuslimek tak muslimové následují činů jejich lžiproroka Mohameda a jde tedy o čin, který z nich dělá dobrého muslima. A zdá se, že toto vysvětlení již začíná akceptovat i evropská proislámská „spravedlnost“, která postupně – třeba zavedením trestání islamofobie cestou tzv. „předsudečné nenávisti“ – zavádí právo šaría. Tento zákon je takřka kopií zákona o rouhání podle práva šaría.

Španělka, která byla nedávno znásilněna, se tak zřejmě nedočká spravedlnosti, neboť muslim jen konal tak, jak ho nabádá Korán. 

Demonstrace byla svolána v Tarragoně po znásilnění 15leté dívky  a nulové reakci represivních orgánů, jejichž lakonická odpověď rodiče znásilněné dívky, samotnou oběť, ale ani obyvatele obce, neuspokojila: „Je to jejich zvyk“.

Je trochu šokující, že se to stalo ve stejné zemi, kde jsou zřizovány „kruhy proti zločinům machismu“. Ve stejné zemi, kde existuje nespravedlivý zákon nazývaný genderové násilí a ministerstvo rovnosti, jehož jediným úkolem je pronásledovat muže, ale pouze pokud je Španěl; je již mnohé znásilnění spáchané muslimy s odkazem na to, že „je to jejich zvyk“  ignorováno. Podobných případů je stále víc.

A tyto případy jsou tak přehlíženy, že ani soudy nepodnikají kroky proti tomuto odpadu. Před několika dny byla patnáctiletá dívka znásilněna  17letým Arabem v Tarragoně a bylo jí řečeno, že „je to jejich zvyk“.

Poté, co rodina dívky podala stížnost, předpokládali, že se bude konat rychlý proces a zločinec bude odsouzen a posléze vyhoštěn. Soudy však neuvažují ani o vězení a stejně tak ani o vyhoštění ze země a zločinec zůstává na svobodě s odkazem, že za nic nemůže, protože jde o jejich zvyk…

Mnoho rodičů a obyvatel města Tarragona odsuzuje strašnou nejistotu, kterou město zažívá, přičemž městská rada a úřady nedělají nic, aby tomu zabránily. Z tohoto důvodu se místní rozhodli svolat demonstraci na 6. listopadu v 18:00 na Plaza Imperial Tarraco. Obyvatelé Tarragony doufají, že se jich sejde opravdu hodně…

Nakonec se ptám, zda v EU přebereme i další zvyky jako třeba bičování za pití alkoholu či konzumaci vepřového nebo urážku islámu, kamenování žen za nevěru (a to i domnělou), popravy za homosexualitu, konverzi od islámu či opoziční názory. A kdy bude zcela beztrestná i vražda ze cti??

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “Muslim znásilnil 15letou Španělku, nebyl uvězněn s tím, že je to prý jejich zvyk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout