„Vypadněte z naší země!“ – Malijci protestují proti okupantům – francouzským i našim vojákům (video)

NATO neslouží k obraně, ale k okupaci zemí, z nichž má ten který hegemon nějaké výhody. V Afghánistánu tak byli naši vojáci především v zájmu USA a v Mali jsou po změnu v zájmu Francie.

Jen málokdo u nás ví, že zatímco do Afghánistánu si vojáky pozvala tehdejší loutková vláda, s níž zřejmě ani většina Afghánců nesouhlasila, v Mali jsou naši vojáci i přes odpor tamní vlády. Na samém počátku malijská vláda žádala Francouze o poskytnutí vojenské techniky, kterou by mohli Malijci využít proti na severu se rozrůstající Africké ISIS.

Malijská vláda zároveň zdůraznila, že si nepřeje žádnou intervenci francouzských vojsk a jejich lokajů. I přesto Francouzi – spolu s nejoddanějšími slouhy, včetně našich – vtrhli do Mali, kde mají svoje zájmy – uranové a zlaté doly.

Po dobu, co jsou vojska některých zemí NATO  – v čele s Francií a včetně naší armády, přítomna v Mali, se řady džihádistů z ISIS výrazně rozrostly a tato bojůvka zabírá od severu stále větší území. Korunu všemu pak nasadilo zjištění, že Francouzi se svými poskoky džihádistům pomáhají. Tehdy byli okupanti vyzváni, aby ze země odešli, to se však nestalo.

Nyní už poněkolikáté vyšli Malijci do ulic, aby proti okupantům protestovali:

Obyvatelé Bamaka v pátek 29. října vyšli na náměstí Nezávislosti. Vyjádřili podporu přechodným orgánům a také odsoudili to, co označili za vměšování mezinárodního společenství do vnitřních záležitostí Mali.

Před velkým davem na  náměstí Nezávislosti organizátoři tohoto setkání vyzvali zahraniční síly, aby se sbalily a odešly a vyslovily se ve prospěch vojenského partnerství s Ruskem. Pape Diallo, tajemník komunikace hnutí Yerewolo-Debout sur les Remparts, trvá na svém  – požadují odmítnutí diktátu mezinárodního společenství, zejména Francie a jejích „spoluokupantů“.

Několik demonstrantů se domnívá, že Mali musí plně využít své suverenity… „Ve skutečnosti chceme také ukázat světu, že Malijci jsou skutečně jednotní a odhodlaní tento přechod podpořit,“ řekl jeden muž. „Budeme se muset mobilizovat! Řekněte všem, že je na Malijcích, aby rozhodli o svém osudu! Nikdo jiný za nás nerozhodne o našem osudu! “ říká jiný muž. „Jsme zde, abychom podpořili změnu..,“ dodává jedna žena.

Je ostuda naší vlády, že se podobných výbojů účastní, byla to totiž končící vláda, která ovšem spolu s tou přicházející, tuto okupaci schválila. Zásadní je, že po těchto okupačních misích dochází k invazím obyvatel okupovaných zemí do Evropy. A lze předpokládat, že po údajných „afghánských tlumočnících“ (které tam ve skutečnosti skoro nikdo neměl) budou následovat i ti malijští.

Podobné mise tak prospívají pouze urychlení islamizace Evropy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “„Vypadněte z naší země!“ – Malijci protestují proti okupantům – francouzským i našim vojákům (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout