Manželce oběti z pařížského Bataclanu přišel výhružný dopis s podpisem „Allahu akbar“

Manželce oběti z pařížského Bataclanu přišel výhružný dopis s podpisem „Allahu akbar“

Už necelý měsíc probíhá dosud největší soudní proces v historii novodobé Francie, proces, týkající se útoků z klubu Bataclan. O tom, jak probíhaly první výslechy hlavního přeživšího podezřelého a další informace k procesu najdete zde.

Jak vyšlo až s odstupem času najevo, tak nešlo o „obyčejný“ teroristický čin, ale o hotový masakr, mnohé oběti byly zmasakrovány a zohaveny. Proces má trvat devět měsíců, neboť se musí dostat na dlouhou řau svědků i podezřelých, kteří zřejmě útočníkům pomáhali.

Ozývají se však také příbuzní obětí a je děsivé, že ani ti stále nenalézají klid. Muž, kterému například zavraždili dceru, byl nařčen nejen mainstreamem, ale i některými politiky a dokonce i dalšími příbuznými jiných obětí z xenofobie a islamofobie jen proto, že prohlásil, že vrahům své dcery nikdy neodpustí a ctí k nim nenávist.

Co například prohlásili další příbuzní?

René: „Je to otřesné. Můj syn je jedním z mnoha. Mohli jsme se vyhnout tomu krveprolití.“ Dále pokračuje: U nás jsou jich ještě desetitisíce. Nesmíme si dělat iluze, budou další útoky.“

Jean: „Pierre-Yves byl zabit před Anninýma očima. Anna byla poté zabita. Někteří říkají, že nemají žádnou nenávist, já vyznávám svou nenávist vůči Daeshi.  Ze smrti chalífy Abú Bakra Al Bagdádího jsem se radoval, otevřel jsem si láhev šampaňského.

Aurora, jejíž manžel zemřel při útoku, řekla, že jí domů  přišel výhružný dopis, podepsaný „Alláhu Akbar“ , proto to ihned nahlásila policii. „Bylo mi řečeno, abych se vrátila, až dostanu druhý dopis,“ řekla…

Výhružky příbuzným obětí, jak vidíte, nikoho nezajímají. Policie zřejmě čeká, až Aurora dopadne stejně, jako její manžel….

Svědci masakru, jehož necenzurované obrázky můžete vidět níže, budou nyní vypovídat několik měsíců. Procesu se účastní i někteří příbuzní obětí…

 

CT24l-3WcAAfE_R

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Manželce oběti z pařížského Bataclanu přišel výhružný dopis s podpisem „Allahu akbar“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout