Litevci našli mezi ilegály, kteří přichází z Běloruska, už řadu teroristů

Litevci našli mezi ilegály, kteří přichází z Běloruska, už řadu teroristů

Jde samozřejmě jen o onu pověstnou špičku ledovce, neboť k teroristům lze přiřadit většinu těch, kdo přichází do Evropy, protože o džihád jde většině z nich. Nehodlají se integrovat, naopak, chtějí být účastníky dobývání dalšího kontinentu. O tom, že v Evropě jsou již miliony džihádistů, dnes nikdo soudný nepochybuje. Problém je, že sem bez ustání proudí další…

Litevské zpravodajské služby oznámily, že deset lidí, kteří do země vstoupili nelegálně z Běloruska, patří k teroristickým organizacím. Několik z těchto lidí již bylo deportováno.

Laurynas Kasčiūnas, předseda litevského parlamentního výboru pro národní bezpečnost a obranu, informoval média o teroristech, kteří přišli do Litvy s přistěhovalci. „Deset lidí, kteří nelegálně vstoupili do Litvy, bylo odhaleno. Každý z nich je spojen s teroristickou organizací nebo skupinou,“ řekl předseda. Dodal, že dalších deset lidí bude prověřováno na členství v teroristických organizacích. Je také pravděpodobné, že budou deportováni.

Lidé, které Litevci uznávají jako teroristy, patří k různým teroristickým organizacím. Deportovaní Čečenci patřili k islámsko-kavkazským teroristickým skupinám. Kamerunský státní příslušník se připojil k teroristické organizaci Boko Haram. Deportován byl také irácký občan spojený s Kurdskou stranou pracujících, která v minulosti provedla četné útoky.

Od začátku léta probíhá invaze v litevsko-běloruském pohraničí podporovaném režimem v Minsku. Více než 4,1 tisíce lidí již nelegálně překročilo hranice. V současné době se tlak invazistů na bělorusko-litevské hranici opět zvýšil.

Mnoha lidem, kteří nelegálně vstoupili do Litvy z Běloruska, se poté podaří vstoupit do Polska. Prchají z litevských uprchlických center a pašeráci je pak odvážejí do Polska a dále na západ. Nedávno úředníci  pohraniční stráže v Sejny (Seina, Podlaskie) zatkli 12 cizinců, kteří nelegálně překročili polsko-litevskou hranici. Zatčeni byli také 4 lidé, kteří jim pomohli nelegálně překročit hranice. Zatčenými cizinci jsou syrští občané, kteří předtím nelegálně překročili litevsko-běloruskou hranici. Další velká skupina syrských státních příslušníků byla zatčena o několik hodin později ve vesnici Hołny Majera poblíž Sejny.

Polské úřady nezadržují všechny ilegály. Podle německé spolkové policie se od srpna letošního roku nelegálně dostalo do Německa přes novou invazní trasu přes Bělorusko a Polsko více než 4 300 ilegálů. Spolkové země, které jsou nejvíce zasažené novou invazní vlnou, jsou Braniborsko, Sasko a Meklenbursko-Přední Pomořansko. Tamní přijímací střediska pro jsou již plná.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Litevci našli mezi ilegály, kteří přichází z Běloruska, už řadu teroristů

  1. Je vidět, že jde skutečně o organizovanou akci na is lamizaci EU a Evropy, když vlastní soudruzi ve víře a ve zbrani pomáhají soukmenovcům s překročením hranic. Džhád probíhá mnoha způsoby a každý mlslim má v celé is lámské mašinérii nějaký ten úkol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout