Italská vládní strana navrhla rozpustit Fratelli d’Italia, jedinou opoziční stranu Giorgie Meloni

Italská vládní strana navrhla rozpustit Fratelli d’Italia, jedinou opoziční stranu Giorgie Meloni

V Itálii existuje v současné době jediná opoziční strana a ta by měla být na návrh italských vládních socanů (PD), kteří mají v gesci i ministerstvo vnitra, rozpuštěna. Giorgia Meloni a její spolustraníci jsou momentálně jediní, kdo se vymezuje proti povinnému zavedení tzv. „zelených pasů“ prakticky všude a tím diskriminaci neočkovaných. Jsou navíc jediní, kdo nyní protestuje proti stávající politice otevřených hranic, jíž je účastna dokonce i Salviniho Lega.

Jde tak o jasnou ukázku návratu Itálie k fašismu. Právě z této země fašismus vzešel a právě tato země k němu opět velmi silně inklinuje. Opozice musí být vymazána z politické mapy, kdo se nepřizpůsobí vládní politice vítačství, eurohujerství a koronafašismu, ten nemá v politice místo.

Záminkou pro rozpuštění strany má být násilí některých demonstrantů proti zeleným pasům. Ti napadli policisty, kteří proti nim použili slzný plyn. FDI Meloniové dlouhodobě podporuje všechny demonstrace proti zeleným pasům a je jedinou stranou, která se v italském parlamentu zasazuje o jejich zrušení. Nicméně násilí proti policistům nebyl účasten žádný zástupce strany. Jde tak o zástupnou záminku na zrušení strany.

Při stejné logice by měla být předně rozpuštěna právě strana PD, která rozpuštění FDI navrhuje, protože díky její vítčské politice došlo v Itálii k mnoha vraždám, tisícům znásilnění, loupeží a jiných trestných činů, jichž se invazisté dopouští.

„Fratelli d’Italia se nenechá zastrašit, doufám, že Mattarella a Draghi se distancují od nebezpečných slov zástupce tajemníka Demokratické strany Giuseppe Provenzana,  Itálie nikdy nebude režimem, který chce levice“. Toto uvedla šéfka FDI Giorgia Meloniová ve videovzkazu na Facebooku o kontroverzi, která se zrodila po parlamentním návrhu na rozpuštění její strany. „A v každém případě“ – dodala šéfka Fratelli d’Italia „nemáme v úmyslu se nechat zastrašit. Budeme i nadále bojovat po boku Italů vždy s hlavou vztyčenou. A jako vždy, Italové nás budou soudit a říkat, zda si myslí, že skutečným nebezpečím pro demokracii jsme my, nebo spíše jiní.“

„Demokratická strana nám dnes řekla, že v praxi je nutné Fratelli d’Italia rozpustit,“ zdůraznila Meloni a pokračovala: „Žádná shovívavost k násilí, Fdi odsuzuje fašisty, postfašisty, neofašisty, kryptofašisty, ale také  násilí anarchistů a sociálních center v Miláně a jinde, těch, které levice nikdy nedokázala odsoudit“.

„Má-li být násilí vždy odsouzeno, očekáváme, že levice přijme náš návrh na společnou demonstraci proti všem organizacím, které byly odpovědné za násilí a devastaci. Pokud tento návrh nepřijme, pak nemá zájem bojovat proti násilí, ale chce využít této epizody ke zvýšení šancí kandidátů PD v nedělních volbách (v Itálii probíhají komunální volby) nebo k odvedení pozornosti od skandálů správy veřejných zdrojů v covidové éře „.

Tolik tedy k vyjádření Giorgie Meloni k návrhu na rozpuštění její strany. Na místě Giorgie Meloni bych podala tentýž návrh proti straně PD za podíl na genocidě Evropanů, neboť je to právě PD, kdo přes ministerstvo vnitra praktikuje politiku otevřených hranic a zve do Itálie, potažmo celé Evropy, africké džihádisty…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

One thought on “Italská vládní strana navrhla rozpustit Fratelli d’Italia, jedinou opoziční stranu Giorgie Meloni

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout