Nový Superman má být LGBTQI, bude se zajímat o změnu klimatu a uprchlíky

Nový Superman má být LGBTQI, bude se zajímat o změnu klimatu a uprchlíky

Myslím, že dnes už snad neexistuje žádná známá literární či filmová postava, která by nebyla upravena dle přání genderových „inženýrů“. Každá taková postava musí odpovídat alespoň v některých aspektech současné ideologii. Tedy v žádném případě nesmí jít o bílého heterosexuálního muže, ten je v dnešním světě pasé. Právě těmto požadavkům nyní vychází vstříc nová postava Supermana. Nakonec mne udivuje, že nový Superman nebude černoch nebo alespoň cikán…

DC Comics se už letos v srpnu rozhodl udělat ze Supermana gaye. V komiksu, který vyjde v listopadu, se nový Superman, syn Clarka Kenta, zamiluje do muže a převezme svou bisexuální identitu, oznámil toto pondělí 11. října vydavatel DC Comics, což je dceřiná společnost Warner Bros.

„Vždycky jsem říkal, že každý potřebuje hrdiny a má právo být v těchto hrdinech zastupován,“ uvedl autor komiksu Tom Taylor citovaný v prohlášení ilustrovaném kresbou umělce Johna Timmse, kde Supermanův syn Jon Kent líbá na ústa mladého muže, novináře Jaye Nakamuru.

Oznámení DC Comics se jmenuje: „Jon Kent našel svou identitu. Nový Superman tak bude bisexuální. “

V této nové sérii bude Superman s názvem Syn Kal-Elaje Jon Kent superhrdinou, který bude řešit jiné problémy než jeho otec: je velmi zapojen do boje proti sociálním nespravedlnostem, bude bojovat proti změně klimatu nebo bude pomáhat řešit problémy uprchlické krize.

No řekněte sami, není to Superman jako na objednávku EU???

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Nový Superman má být LGBTQI, bude se zajímat o změnu klimatu a uprchlíky

  1. Tak umělci bývají občas divní, ale to, že se nějaké alternativní způsoby života stávají politikou a jsou vnucovány ostatním lidem, to je špatně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout