Itálie: Maročan se vloupal do hotelu, majitelku znásilnil

V bezpečí dnes nejsou ženy v multikulturně obohacovaných zemích prakticky nikde. Nebezpečí už nečíhá zdaleka jen v noci v některých ghettech, ale ke znásilnění dochází i za bílého dne. A bezpečně se dnes nemůže žena cítit dokonce ani doma…

Objevil se v hotelu v obci Dolní Modena v době, když zákazníci odešli do svých pokojů a znásilnil majitelku. Po žádosti o sex, tváří v tvář odmítnutí oběti, ji zamkl v místnosti a pak ji sexuálně napadl.

Pětatřicetiletý Maročan byl včera obviněn ze sexuálního napadení. Z vyšetřování vyplynulo, že se cizinec vloupal do hotelu a napadl majitelku objektu, 48letou ženu, s níž se znal jen od vidění.

Oběť se pokusila aktivně bránit 35letému Severoafričanovi, který využil nepřítomnosti zákazníků a odtáhl oběť do prázdné místnosti. Jakmile ženu znehybnil, znásilnil ji.

Osmačtyřicetiletá žena okamžitě podala stížnost na policii, která záhy přijela pro zajištění stop. Vyšetřování pak potvrdilo svědectví ženy a včera ráno byl 35letý muž obviněn ze sexuálního napadení.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie: Maročan se vloupal do hotelu, majitelku znásilnil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout