Islámský politik vzkazuje Evropanům: „Dobyli jsme vás imigrací“ (video)

To, co v posledních letech předvádí evropští politici, navíc podporovaní i většinou Evropanů, nemá v historii našeho kontinentu obdoby. Zatímco v minulosti se naši předkové snažili proti islamizaci svých zemí bojovat, dnes se jedna země za druhou zcela dobrovolně odevzdává islámu. Je tristní, že v Evropě není jediná země, která by islám zakazovala a jen velmi málo zemí, které se někdy až v odpovědi na již neúnosnou islamizaci odhodlaly přijmout alespoň nějaké zákony, které by měly islamizaci přibrzdit, ovšem rozhodně ne zcela zastavit.

Možná mnohé z vás udiví, že patříme k zemím, které jsou v rámci Evropy k islámu nejvstřícnější. Práva muslimů jsou u nás v porovnání s jinými evropskými zeměmi vskutku nadstandartní. Naopak nejméně vstřícnou zemí k islámu je Slovensko. O budoucí islamizaci tak rozhoduje především nastavení pravidel v daných zemích a ne prvotně to, zda je ta která země promigrační nebo ne. Nezapomeňte, že většina z těch muslimů, kteří dorazili do Německa či Švédska v invazním roce 2015, již má občanství dané země a miliony muslimů se již v Evropě narodily. Tito muslimové tak mohou zcela legálně žít kdekoli v EU, přičemž jsou považováni za „Němce“, „Švédy“ či jiné evropské národnosti.

Nad neuvěřitelnou hloupostí Evropanů se stále častěji pozastavují i sami muslimové. Příkladem je tento muslimský politik, který ochotně připouští, že vlna takzvaných „uprchlíků“ posledních let je ve skutečnosti „dobytím Západu“ prostřednictvím imigrace. Umíte-li anglicky, můžete si ho sami poslechnout:

„Dobudeme vás bez použití zbraní,“ říká.

A toto dobytí je tak hluboké, že změnilo evropskou společnost. Nejen s úpadkem a nejistotou, ale také s „tradicemi“. Evropské tradice upadají, zato ty islámské jsou na vzestupu. Islamizované země jako Německo, Francie, Švédsko a další veřejně slaví ramadán i některé další islámské svátky.

Stále častěji se akceptují dětské nevěsty i mnohoženství. Zavírají se oči nad bitím muslimských žen a přehlíží se tisíce případů obřízek malých holčiček. Islámské tradice se v zemích, kam si pustili muslimy v množství řádově statisíců až milionů, praktikují ve stále větší míře. V islamizovaných zemích jsou běžné i pouliční hromadné modlitby. Stále více západoevropských měst povoluje halekání muezzinů, které je jednám ze signálů, že si danou zemi přebírají muslimové.

Školy mají stále častěji jako druhý jazyk arabštinu a rok od roku se rozšiřují území, která jsou ovládána islámskými gangy, což je patrné zejména ve Francii a Švédsku. Ve Švédsku, které se už dávno rozhodlo přejít z multikulturní společnosti na monokulturní – islámskou, lékaři nyní vydávají „certifikáty panenství“, jak můžete vidět na videu níže.

Rodiny – nejčastěji původem z oblasti Blízkého východu – berou své dcery k vyhovujícím lékařům, kteří provádějí důkladná vyšetření, aby vydali osvědčení o panenství.

Evropa se tak stále více stává územím, kde převládá kultura a zvyky jiných zeměpisných oblastí, progresivisty protlačovaný multikulturalismus tak postupně vytlačuje evropskou kulturu aby byla vyměněna za jinou. Multikulturalismus tak bude logicky vyměněn za monokulturu – islám, neboť hlavním cílem islámu a tedy i všech muslimů je zavedení všesvětového práva šaría.

Extrémy se vždy dotýkají jeden druhého. Morální poušť je předsíň kulturní invaze umírající civilizace. Dochází tak k dobytí skomírající Evropy bez odporu, či dokonce s podporou Evropanů. Barbaři si ji převezmou doslova na zlatém podnose…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Islámský politik vzkazuje Evropanům: „Dobyli jsme vás imigrací“ (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout