Itálie: Dva Pákistánci znásilnili třináctiletého chlapce

Už několikrát jste si zde mohli přečíst o muslimském zvyku „Bacha bazi“, který je tradiční zejména v Afghánistánu, ale dostává se i do okolních zemí, včetně Pákistánu. Jedná se o zvyk znásilňování nezletilých chlapců, většinou mezi 7-18 lety. Devianti tak zneužívají zejména toho,  že podle práva šaría není znásilnění nezletilého chlapce považováno za homosexuální styk a není ani nijak trestné. Problém, je, že si tento zvyk přináší invazisté s sebou i do Evropy…

Dva mladí Pákistánci byli zatčeni policií v Aostě za sexuální napadení nezletilého z údolí Aosta. Incident se stal minulý pátek večer v oblasti stanice na náměstí Piazza Manzetti.

Pětadvacátiletý Ali Raza, žadatel o azyl a Usama Mazhar (23), držitel povolení k pobytu pro doplňkovou ochranu, skončili ve vězení.

Podle informací policejního ředitelství oba strávili odpoledne s třináctiletým chlapcem, kterého opili. Večer ho oba znásilnili v zahradách mezi dvorem a náměstím.

Kolemjdoucí žena si všimla, že chlapce znásilňují a zavolala policii. Třináctiletý chlapec byl ve stavu šoku převezen do nemocnice v Aostě a v sobotu ráno se vrátil domů. Policejní vyšetřování trvalo méně než 48 hodin, oba násilníci byli nalezeni a zatčeni.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie: Dva Pákistánci znásilnili třináctiletého chlapce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout