Čtyři bukanýři v boji o koryta

Čtyři bukanýři v boji o koryta

Jak jsem uvedla už ve svém předchozím komentáři, tak hned dvě věci mi udělaly ve volbách skutečnou radost. Především fakt, že vypadli socanští tragédi, kteří se ve snaze přizpůsobit se svým západoevropským eurosoudruhům změnili v tvrdě eurohujerskou sebranku, navíc podporující islamizaci naší země. Díky Al Hamajdovi na MV nastaly muslimům u nás zlaté časy. Zatímco jinde v Evropě je tato komunita alespoň trošku v hledáčku, u nás téměř vůbec nefigurovala v pravidelných zprávách o extremismu MV a to přesto, že i u nás bylo několik soudů s islámskými extremisty. Za tohoto islamofila pak skrze předsudečnou nenávist nastoupil hon na islamofoby, o čemž by mohly hovořit desítky odsouzených…

Ale pryč od červené mikiny, kterou už naštěstí alespoň čtyři roky neuvidíme a podívejme se na jim ideově blízké Pirátstvo, jehož řady notně prořídly.

Právě fakt, že se do PS dostali pouze čtyři Piráti (a kdo ví, kolik by jich bylo nebýt Prahy), mne potěšil neméně. Voliči vlastně ukázali, že o Piráty nestojí. Pokud se totiž kroužkovalo, tak spíš jejich slepencoví souputníci ze STAN. Tragédií byla již volební kampaň Pirátů a především různé výroky jednotlivých členů, jimiž se parádně odkopali.

Nicméně Piráti tvrdí, že proti nim jela kampaň. Nevím, jak vy, ale já jsem měla opačný dojem. Takový Seznam propagoval Piráty snad několikrát týdně a to nejméně poslední rok. Podobně na tom byl i zbytek mainstreamu a to jak internetového, tak televize. Při různých televizních debatách se moderátoři nad pirátskými poslanci přímo rozplývali, ještě teď mám před očima úlisného Soukupa, kterému při debatě  trčely z pozadí Piráta snad jen špičky bot. Na ČT nekoukám, ale je mi jasné, že i tam se chovají moderátoři podobně.

Tedy mainstream dělal maximum pro to, aby vykreslil Piráty v superlativech. Totéž se dělo po celé roky na středních školách, kde neziskovky s podporou ministerstva školství propagovaly Piráty v naději, že je bude mládež volit. Neziskovkám přizvukovali youtubeři a aktivistické celebrity.

Ti všichni zarytě mlčeli o skutečné politice Pirátů. Třeba o tom, že jsou v EP ve frakci Zelených, která prosazuje pro Evropu zničující Zelený úděl a politiku otevřených hranic. Lži Pirátů pak podpořil mainstream i v tom, že údajně nejsou promigrační. Nejste-li neschopní jedinci – jak zřejmě mnozí pirátští voliči jsou – dokážete si velmi lehce zjistit, že jsou zcela nepokrytí vítači. Ostatně, důkazy jsem před časem shrnula v tomto článku. A to tam ještě chybí poslední hlasování v EU, kde hlasovali pro další dovoz Afghánců a rychlé schválení Migračního paktu EU.

Piráti se také dokázali ztrapnit svými výroky. Přímo jejich šéf Ivan Bartoš nedávno prokázal, že mu chybí i znalosti žáka 2. třídy ZŠ, když prohlásil, že největší hora ČR je Smrk. Ovšem i jeho soukmenovci zřejmě napomohli vykroužkování této partičky maoistů. Jde například o výroky – dnes již naštěstí exposlanců – Pirátů.

Mladičký exposlanec František Kopřiva například reagoval na berlínské referendum o vyvlastňování bytů následovně: „Česko se může Západem inspirovat právě třeba výsledkem tohoto referenda.“ Podle Kopřivy Západ není jen konzervativní. Ostatně, vyvlastňování bytů by nejspíš přišlo na přetřes ihned poté, kdy by už neměli kam dávat různé Afričany, Araby a Afghánce, jimiž by se pokusili Piráti naši vlast „obohatit.“

Další – dnes již naštěstí exposlanec – Ondřej Profant, který zřejmě věří na všech 125 pohlaví a na zdi má jistě vyvěšen plakát George Floyda, pro změnu prohlásil: „Poslanecká sněmovna je plná konzervativních bílých páprdů a velká část inklinuje k fašismu.“ Tedy očividně eurosoudruhovi Profantovi vadí běloši. A on sám je co? Indián?? Tento rasistický výrok je samozřejmě velmi moderní a přesně v duchu doby. Zdá se, že Profant by rád zavedl i v naší PS rasové kvóty, jak o tom uvažuje EU v Europarlamentu. V EU by mu za jeho výrok jistě zatleskali.

Jenže problém je, že mnozí čeští voliči jsou právě bílí páprdové, moc černochů mezi našinci nenajdete. Stejně tak se jistě mezi voliči najdou tací, kteří drží třeba byt po babičce pro svoji nezletilou ratolest, aniž by nemovitost pronajímali. A většina lidí u nás – včetně malých dětí – ví, že nejvyšší hora ČR je Sněžka.

To a desítky dalších výroků či jen vyjádření na pirátském fóru voliče jednoduše vyděsilo. Část tak raději volila někoho jiného, případně kroužkovali STAN. A nedivím se jim. Piráti se dokázali odkopat a znemožnit a minimálně ti, kdo alespoň zběžně sledují politiku si přešlapů všimli a od Pirátů se odvrátili.

Mnohé jejich voliče jistě znechutilo i to, že si už dlouho před volbami rozdělovali ministerstva, jejich nabubřelost tak odradila přesně ty voliče, kterým třeba jejich šílené nápady, vítačství a jiné excesy nevadí, nicméně očekávali alespoň hrstku skromnosti. Ovšem nakonec viděli, že jdou po korytech se snad ještě větší vervou než jejich političtí souputníci.

Čtyři pirátští poslanci obdrží – podle posledních informací – dvě ministerstva. Jde však o takový debakl, že by se měla tato čtveřice stáhnout do ústraní a buď zůstat v opozici nebo přijmout korýtko třeba v Bruselu, kde bude mít ČR předsednictví. Ostatně, v EU Piráty milují.

Doufám, že čtyři poslanci jsou už jen jakousi „labutí písní“ této partaje, kterou snad nemine osud Věcí veřejných a podobných pofiderních uskupení….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.6]

2 thoughts on “Čtyři bukanýři v boji o koryta

  1. ?
    Trefné shrnutí. I pro mne jsou světlé body masakr Pirátů a odstranění milovníka Alláha Hamáčka z politické scény.
    Omnisexuálové budou muset další 4 roky provozovat svoje hobby “ bez papírů” , snad to přežijou. ?
    Mám temné tušení, že na ( relativně) klidné časy pod Andrejem budeme vzpomínat se slzou v oku. Ach jo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout