Francouz byl pobodán gangem muslimských mladíků, kteří na jeho dům házeli pyrotechniku

Francouz byl pobodán gangem muslimských mladíků, kteří na jeho dům házeli pyrotechniku

Zejména po roce 2015 se objevují ve všech zemích, které přijímaly ve větší míře tzv. „sirotky bez doprovodu“, gangy těchto mladých muslimů, často se jen vydávajících za nezletilce, páchajících kriminalitu. Například v Paříži jsou tito „nezletilci bez doprovodu“ pachateli 75% trestných činů. Ovšem také v islamizovaných oblastech se dávají dohromady gangy mladých muslimů z řad těch, kteří se již v zemi narodili. Většinou se živí prodejem drog a páchají drobnou kriminalitu, často se baví zapalováním aut nebo útoky na policisty a hasiče.

V neděli večer kolem 20:30, byl 44letý obyvatel Petite-Rosselle poblíž Forbachu, pětkrát pobodán poté, co pronásledoval několik mladých jedinců, kteří právě hodili petardy na jeho dům. Vážně zraněný byl převezen do nemocnice Mercy v Métách.

Po jeho pobodání bylo zatčeno 8  nezletilých. Hlavnímu podezřelému, který pobodal oběť, je 17 let. Čtyřiačtyřicetiletý muž je mimo ohrožení života, ale stále je hospitalizován.

17 letý mladík, který žije v Petite-Rosselle, během slyšení přiznal, že svou oběť několikrát bodl, a vyšetřovatelům potvrdil okolnosti útoku.

Dům pobodaného muže (viz titulek) byl opakovaně terčem útoků tohoto gangu. Majitele domu pobodali poté, když mu došla trpělivost a rozhodl se pachatele sám dopadnout…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Francouz byl pobodán gangem muslimských mladíků, kteří na jeho dům házeli pyrotechniku

  1. Marine Le Pen rozhodne nepredstavuje nejakú výraznú vlasteneckú silu, či dokonca záchranu Francúzska. Už dávno opustila a zradila ideály svojho otca /a netere/. Napríklad: odmieta vystúpenie z EÚ, návrat k franku, zastavenie masového prisťahovalectva a dokonca aj tvrdé kroky proti javom s tým spojeným /vznik get, islamizácia, politická korektnosť/, fanaticky podporuje Izrael a jeho zločiny napr. v Sýrii, udržiava spojenectvo s fašistickými diktátormi Orbánom a Morawieckym, proti legálnej migrácii nič nenamieta, je orientovaná viac-menej „protirasisticky“, nechce ani obnoviť trest smrti neuvážene zrušený roku 1981…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.