Ilegál Mohammed podřízl hrdlo mladé Belgičance

Ilegál Mohammed podřízl hrdlo mladé Belgičance

Další případ, kdy mladá a naivní dívka doplatila na to, že si zadala s jedním z muslimských obohacovačů. Paradoxně nebyla ubodána svým partnerem, ale jeho kamarádem.

U soudu se nyní zpovídá Mohammed Dahmane za to, že 9. března 2020 v Droixhe smrtelně pobodal Mégane, 22 let. Muž je znám pod různými přezdívkami, včetně Youcefa Bendhada. Celá tato záležitost začala, když bylo Meghanino bezvládné tělo nalezeno na chodníku ve čtvrti Droixhe, v obci Lutych.

V den incidentu byla mladá žena ve squatu se třemi muži, včetně Mohammeda Dahmanea a jeho společníka. Partner mladé ženy i Mohammed Dahmane pobývali nelegálně na belgickém území. Podle protagonistů vypukla hádka mezi Mohammedem Dahmanem a Méganiným společníkem. Důvody sporu jsou neznámé, každý tvrdí něco jiného.

Podle Méganina společníka byla hádka způsobena tím, že dívka odmítla Dahmaneovy návrhy, což ten popírá. Mohammed ve vzteku Mégan podřízl.

Po těchto událostech Mohammed Dahmane uprchl. Poté napadl ještě v jiné obci muže tím, že ho také bodl do krku. Ten měl větší štěstí než Mégane, neboť se mu podařilo tuto agresi přežít.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Ilegál Mohammed podřízl hrdlo mladé Belgičance

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout