Francie: Podívejte se na to, jak útočícího muslima se dvěma noži zneškodnili policisté (video)

Francie: Podívejte se na to, jak útočícího muslima se dvěma noži zneškodnili policisté (video)

A opět zde máme Bengálce, tedy občana Bangladéše. Jak už nějakou dobu upozorňují například Italové, občané této asijské země se stále častěji objevují na palubách lodí, kdy zřejmě cestují na lodích z Turecka do Itálie, aby se vyhnuli přeplněné balkánské trase.

Bangladéš patří k zemím, kde se do značné míry prosazuje šaría a nemuslimové jsou tam velmi utiskováni. Tito islámští fanatici, kteří v minulých dnech neváhali vypálit množství hinduistických chrámů, budou pro Evropu velkým problémem. Možná stejným jako Afghánci, kteří nyní co do kriminality jasně vedou…

Podle informací hauts-de-Seine news je zatčeným mužem žadatel o azyl z Bangladéšekterý v prostorách OFII žádal o bydlení. Vzhledem k tomu, že zaměstnanci agentury nebyli schopni vyhovět jeho žádosti, se muž, dosud neznámý policii, vrátil ozbrojený dvěma noži. Jednu ze svých zbraní namířil na policejní posádku, která dorazila na místo. Policie vytáhla zbraně a elektrickou pulzní pistoli, kterou použili k zatčení muže. Ten zůstal po zásahu ležet paralyzován na zemi.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.3]

One thought on “Francie: Podívejte se na to, jak útočícího muslima se dvěma noži zneškodnili policisté (video)

  1. Není důvod poskytovat Bengálcům, jakož i jiným, kde není válka, azyl. Ale asi to Francouzi vidí jinak, stále se cítí málo obohaceni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout