Aténami pochodovala skupina džihádistů s vlajkami skupiny, která prosazuje zavedení práva šaría (video)

Aténami pochodovala skupina džihádistů s vlajkami skupiny, která prosazuje zavedení práva šaría (video)

Cílem islámu jako takového je celosvětové zavedení práva šaría. Podle islámu je také území, které už v minulosti alespoň na čas muslimové ovládli, územím islámským. Za to je tudíž považována i ta část evropského kontinentu, kterou v minulosti  ovládli Osmané či Mauři. Řecko, které k těmto zemím také patří, má navíc tu smůlu, že je hlavní trasou na cestě džihádistů ze zemí Středního a Blízkého východu do Evropy. Mnozí ovšem v zemi zůstanou, což je problém, který řeší i další země, které jsou vstupní branou do Evropy, především Itálie.

Muslimové, kteří pochodovali Aténami, aby dali najevo, že sekulární řecký stát neuznávají, patří jistě k těm, kteří v posledních letech dorazili do Evropy. Je třeba počítat s tím, že podobné výjevy uvidíme stále častěji, například v Německu dali nedávno také muslimové v ulicích Hamburku najevo vlajkami radikální džihádistické organizace, že je země jejich.

Pákistánská komunita provokativně pochodovala centrem Atén 7. října s vlajkami džihádu na památku Íd Milad-un-Nabiho, narozenin Mohameda, zakladatele islámu.

Jak je vidět na videu z pochodu, několik členů pákistánské komunity hrdě drží vlajku pákistánské džihádistické sunnitské organizace Dawat-e-Islami, vedené Ilyasem Qadarim.

Dawat-e-Islami káže džihád ve jménu islámského vzdělávání a založil radikální madrasy po celém světě, kde studenti dostávají jen malé formální vzdělání. Školy samozřejmě prosazují zavedení práva šaría na celé planetě, vlajky jsou tak zcela jistě jakýmsi vzkazem, že i Řecko – a možná celou Evropu – totální islamizace a zavedení práva šaría již relativně brzy čeká….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Aténami pochodovala skupina džihádistů s vlajkami skupiny, která prosazuje zavedení práva šaría (video)

  1. Kdyby tam pochodovali nacisté, to by byla bouře, a když tam pochoduje stejné svinstvo, tak se nic neděje. Noví Řekové již zapomněli jak k nim byl kdysi is lam krutý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout