Žadatel o azyl zdevastoval kostel ve Vídni (obrázky)

Žadatel o azyl zdevastoval kostel ve Vídni (obrázky)

V multikulturně obohacovaných zemích najdeme zřejmě už jen velmi málo kostelů, které ještě nebyly terčem vandalismu ze strany muslimských invazistů. V kontextu toho, jak nadšeně církev ve většině zemí muslimskou invazi a islamizaci podporuje, lze bez nadsázky říct, že v těchto případech by se hodilo přísloví „Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění“.

Nicméně tyto kostely jsou většinou zároveň významnými historickými památkami a mají i své „ovečky“, z nichž možná ne každá islamizaci své země podporuje. Útoky na křesťanské svatostánky jsou pak zejména známkou postupující islamizace, dochází k nim ve všech islamizovaných zemích na všech obydlených kontinentech.

K pobuřujícímu incidentu došlo v kostele sv. Jana Nepomuckého ve vídeňské čtvrti Leopoldstadt v úterý večer: Krátce před uzavřením kostela v Praterstraße, který byl během dne otevřen věřícím k modlitbě, do něj vstoupil mladý 23letý muž z Bangladéše. Krátce nato začal kostel devastovat.

Dřevěný kříž, sedadlo ve svatyni a některé svícny byly sraženy a poškozeny řádícím mužem. Muslim také zničil vázy, květináče a svíčky. Člen farního personálu ho nakonec zastavil a konfrontoval ho. Muž vypadal velmi zmateně, ale pak souhlasil, že s ním počká na policii. Policisté násilníka prozatím zatkli. O jeho motivu není nic známo. Výše škody se také stále určuje. Žádní věřící nebyli zraněni, protože kostel byl v době činu již prázdný.

Nepomucký kostel v Leopoldstadtu (Obrázek: Schiel Andreas)

Kostel na ulici Praterstraße byl postaven v letech 1841 až 1846, je zasvěcen sv. Janu Nepomuckému a v říjnu oslaví 175. výročí s četnými aktivitami. V současné době žije ve farnosti téměř 5000 katolíků. Svatý Jan Nepomucký je považován za jednoho z nejznámějších českých světců. Jen v Evropě je více než 33 000 soch tohoto světce. Kněz a mučedník ze 14. století byl kanonizován před 300 lety.

Právě Bangladéš, odkud pachatel pochází, patří k zemím, které jsou k jinověrcům velmi netolerantní. V zemi se do značné míry prosazuje šaría a útoky na nemuslimy jsou na každodenním pořádku. Hinduistické a křesťanské dívky jsou denně unášeny a násilně konvertovány tak, jako se to děje například i v Pákistánu. Bengálci jsou mnohdy velmi fanatickými muslimy, jejich výpravy do Barmy (Myanmar), kde vyvražďují vesničany v pohraničí a vypalují buddhistické chrámy, jsou pověstné.

V Bangladéši také v těchto dnech vyhořelo mnoho hinduistických chrámů poté, kdy někdo přinesl Korán do hinduistického chrámu, čímž údajně tuto knihu znesvětil. Paradox je, že tím, kdo toto učinil, byl muslim. Při nepokojích byli také zavražděni čtyři hinduisté a asi 70 jich bylo zraněno. To vše jen kvůli  nepoškozenému Koránu, položenému v jiném, než muslimském svatostánku….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Žadatel o azyl zdevastoval kostel ve Vídni (obrázky)

  1. Určite už každý čitateľ tejto stránky vie,že svetoznáma firma Julius Meinl v rámci „boja proti rasovým predsudkom“ /a zrejme aj kvôli strachu zo šialeného neoosmanského diktátora Erdogana/ už druhý krát za posledných 17 rokov zmenila svoje logo. Odteraz ho bude tvoriť už len fez a nie štylizovaná tvár . Predtým sa tak stalo ešte roku 2004, keď čiernu farbu tváre „Turka“ nahradila červená. Aj toto je jeden z nespočetných dôkazov beštiálneho teroru politickej korektnosti voči menšinám /v tomto prípade voči Turkom/ a islamizácie Rakúska.

  2. Ani jedno obohacení za druhým voliče nepřiměje ke změně preferencí, ti, jež svou „humanitu“ považují za jakési náboženství které je nad jiné, se svého přesvědčení nezbaví ani pod is lámským mečem na krku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.