Trappes – pařížské předměstí pod nadvládou práva šaría

Trappes – pařížské předměstí pod nadvládou práva šaría

Právě tato islamizovaná území, kterých je po celé Evropě stále víc, nám názorně ukazují, jakým stylem bude i nadále islamizace postupovat. V období po 2. světové válce se ještě nestalo, aby si nějaká evropská země vzala muslimy zabrané území zpět. Naopak, od té doby se postupně začalo území předávat muslimům, přičemž posledních asi 20 let se tento proces výrazně zrychluje. Z islamizovaných území jsou postupně vytlačeni původní obyvatelé – nemuslimové – a je tam zaváděna šaría.

Trappes je předměstí severozápadně od Paříže, kde žije 30 000 lidí ze 70 zemí původu. Muslimové jsou tam již v naprosté většině a starosta je také muslim. Islamizace je tam již velmi pokročilá, jak potvrdil Didier Lemaire, učitel filozofie, který vyučuje v Trappes.

Mnoho dětí v Trappes se odmala učí nenávidět Francii. Už nejsou žádná smíšená kadeřnictví. V kavárnách už nejsou tolerovány žádné ženy. Dokonce i malé holčičky by musí být v ulicích v hidžábech. Tlak muslimských autorit roste i na jeho střední škole. Pro většinu mladých lidí to vede k téměř neřešitelným konfliktům loajality. Didier Lemaire pod dojmem zavraždění učitele dějepisu Samuela Patyho vyzval k lepší ochraně studentů před ideologickým a společenským tlakem islamistů. Vyzval k “odporu vůči islamistické hrozbě”.

Image result for trappes paris islamisation
to je Francie, ne Sýrie

Od té doby obdržel výhružné dopisy od tamních muslimů, že skončí jako “druhý Samuel Paty”. Od začátku listopadu ho každé ráno doprovázeli do budovy školy dva policisté. Dokonce i cestou domů se učitel musí vracet jen pod policejní ochranou. Didier Lemaire se nyní dostal na veřejnost. Nechtěl žít v neustálém strachu.

Vedení školy ho podpořilo, ale bylo mu doporučeno změnit školu a na chvíli se ukrýt. Lemaire se však odmítá podřizovat muslimům. Nabídku svého přestupu zatím odmítl. To není řešení, protože to by byla zrada studentů, kdyby odešel ze školy, kde učí 20 let.

Vše začalo v říjnu 2000, kdy byla zapálena synagoga v Trappes. Záhy poté odešli všichni židovští obyvatelé a postupně odešli i nevěřící a nepraktikující muslimové (ti ovšem za muslimy považováni nejsou, v muslimské komunitě je považují za odpadlíky).

Tamní radikálové tak úspěšně ukončují svou čistku. Didier Lemaire je přesvědčen, že Francie už v Trappes prohrála. Nebude trvat dlouho a situace se vyhrotí.

Image result for trappes paris islamisation
to není Bagdád ani Kábul, to je pařížské předměstí

V Trappes žije 400 muslimských zločinců, přičemž počet neohlášených případů je ještě vyšší. Šedesát šest mladých lidí odjelo bojovat do Sýrie, aby se připojili k teroristickým milicím Islámského státu. Bojovníků ISIS tam je více než v jakékoli jiné obci ve Francii.

V roce 2013 se Trappes dostal na přední stránky novin kvůli vážným nepokojům k nimž došlo poté, co policisté zkontrolovali zcela zahalenou ženu v burce. Několik stovek lidí pak obléhalo policejní stanici, později házelo kameny a střílelo na budovu ohňostroje. Před strážnicí shořely popelnice. Francie má od roku 2010 zákaz burky na veřejných prostranstvích. V Trappes se to však nedodržuje.

Image result for trappes paris islamisation
Trappes už nepatří Francii

Muslimský starosta, Maročan Ali Rabeh také oznámil, že chce napadnout Didiera Lemairea za pomluvu a učitelovy poznámky označil za lež. Mimochodem, volba starosty byla na začátku února zrušena kvůli nesrovnalostem.

Učitel filozofie Lemaire již v roce 2018 napsal otevřený dopis francouzskému prezidentovi Macronovi. V dopise se ptal, proč stát nerozbije islámské sítě a proč se republika těchto dětí, které jsou vychovávány k nenávisti k Francii, vzdala. Rýsuje se občanská válka, protože mnozí mladí lidé dnes zcela odmítají demokratické hodnoty a mají ostrou hranici mezi “pravými muslimy” a nevěřícími a “špatnými muslimy”.

V roce 2005 byl Trappes také středem pozornosti během několikadenních nočních nepokojů. Tehdy bylo v této islamizované čtvrti zapáleno 27 autobusů.

Pokročilá islamizace francouzského předměstí Trappes se všemi jejími vedlejšími účinky musí být jasným varovným signálem pro celou Evropu. Pokud nebude islám okamžitě zastaven a nebudou přijata silná protiopatření, Evropa se za pár desetiletí zcela islamizuje. Tomu napomůže i nekončící muslimská invaze a velmi vysoká porodnost muslimek.

Ve velmi podobné situaci jako Francie je i Německo, Belgie nebo Švédsko, kde se podobné zóny pod nadvládou práva šaría také rýsují. Islám je navíc podporován napříč EU, pak podobný osud čeká dřív či později většinu evropských zemí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Trappes – pařížské předměstí pod nadvládou práva šaría

  1. Ta poslední fotka mi připomněla, že jsme to jednou zažili i u nás.
    Rozložené koberečky a vystrčené zadky, ve veřejném prostoru, bylo to na Letné.
    Příště to může být na magistrále a budeme čekat, až se pomodlej.
    Jenom HŇUP si může myslet, že se nás tohle netýká.
    😰

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.