Vídeň: Somálec s dlouhým trestním rejstříkem ubodal dvě své krajanky

Vídeň: Somálec s dlouhým trestním rejstříkem ubodal dvě své krajanky

Tento Somálec je dalším z mnoha ukázkových případů, které dokazují, že deportace nefungují. A vlastně často nebývají nařízeny ani poté, co je dotyčný vetřelec pachatelem mnoha trestných činů, jak se ukázalo třeba na příkladu některých z Afghánců, kteří nedávno ve Vídni zavraždili třináctiletou Leonie. Také oni měli sáhodlouhý trestní rejstřík, přesto nebyli deportováni.

Samozřejmě i tentokrát se vše jako tradičně hraje na psychické onemocnění. Pokud tedy vůbec bude pachatel potrestán, pak půjde o symbolický trest, či spíš bude umístěn v psychiatrické léčebně se vším komfortem…

V pondělí odpoledne se v sociálním bydlení v 10. vídeňském obvodu odehrála krvavá scéna, při které policie objevila v budově dvě ubodané ženy. Policie tvrdí, že pachatelem vraždy je 28letý Somálec s rozsáhlou kriminální minulostí a ženy také pocházely ze Somálska. Navzdory několika předchozím případům napadení a znásilnění nebyl muž deportován z Rakouska.

Sousedé zalarmovali policii v pondělí kolem 16 hodin.  „Kolegové na místě zadrželi mladého muže, který jim řekl, že v bytě zabil dvě ženy,“ řekl mluvčí vídeňské policie Mohamed Ibrahim.

Policisty v bytě čekala hrozná scéna. Ve velkých kalužích krve ležely dvě ženy (35 a 37 let) na zemi bez známek života. Oběťmi jsou exmanželka a současná přítelkyně Somálce. Na místě tragédie našla policie také nůž, který pachatel při incidentu použil. Muž má čtyřletou dceru se svou ženou.

Úřady zjistily, že muž měl v krvi 2,2 promile alkoholu. Podle vyšetřovatelů z vídeňského kriminálního úřadu pachatel údajně trpí psychózou.

Deník Krone uvádí, že Somálec má velmi dlouhý trestní rejstřík. Kromě několika napadení s ublížením na zdraví byl vyšetřován také ve dvou případech znásilnění.

S dvojnásobnou vraždou ve Vídni-Favoritenu tak za letošek došlo jen v Rakousku k 21 vraždám žen, tzv. „femicidám“. Vládní balíček opatření pro větší prevenci násilí a násilí páchané na ženách, který černo-zelená vláda představila v polovině května, a za který bylo vydáno téměř 25 milionů eur, nepřinesl nic. V Rakousku je více femicid, než kdy předtím…

A s rostoucím počtem muslimů už bude vražd žen – podobně jako znásilnění –  jen přibývat…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Vídeň: Somálec s dlouhým trestním rejstříkem ubodal dvě své krajanky

  1. Ako som už spomínal, meno hovorcu viedenskej polície dokazuje neuveriteľne rýchlu islamizáciu /a genocídu bielej rasy u/ kedysi tak obdivovaného a navštevovaného suseda Česka a Slovenska.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout