Stále více Afričanů, kteří jdou do Evropy, se hlásí k LGBTQI

Stále více Afričanů, kteří jdou do Evropy, se hlásí k LGBTQI

„Sirotci bez doprovodu“ už nejsou takovou jistotou, stačí spáchat nějaký ten násilný trestný čin a kostní  test lehce zjistí, že je údajnému nezletilci třeba přes třicet. Navíc, nezletilec bude jednou zletilý a pokud nestihne získat občanství, může případně dojít k deportaci. Nicméně ten, kdo se hlásí k LGBTQI komunitě, má naprostou jistotu, že dostane azyl a nebude deportován, ani kdyby byl masový vrah. A to vše už invazisté zjišťují..

LGBT lobby má mnoho aspektů a nyní se díky vynalézavosti přistěhovalců otevřel další aspekt, varuje ugandská vláda.
V Ugandě, stejně jako ve většině afrických zemí, existují přísné tresty za homosexuální tendence. Toho nyní využívají stovky Uganďanů, které tamní prezident označuje za „odpůrce“.

Životní podmínky v Ugandě nejsou příliš dobré,  je to africká země, kde si vládnou černoši sami, což vysvětluje mnohé. Uganďané jsou však často přesvědčeni, že si zaslouží více bohatství a chtějí emigrovat do bohatších evropských zemí. Získání azylu je o něco obtížnější než v předchozích letech, protože i ty nejliberálnější země si uvědomily, že nastupující africké hordy ohrožují přežití jejich předchozí existence. Proto Afričané (a nejen z Ugandy) našli nový způsob jak v Evropě zůstat.

V evropských zemích je lidem, kteří jsou ve své domovské zemi diskriminováni kvůli své sexuální orientaci, téměř automaticky udělen azyl. V důsledku toho se s odvoláním na přísné ugandské předpisy stávají „odpůrci“, tj. lžou o své genderové identitě, aby nebyli deportováni do Afriky. Každý Uganďan v Evropě je tak nyní homosexuál..

Zdá se, že průmysl pseudohomosexuality se již vyvíjí, takže tento proces by se mohl v blízké budoucnosti stát zcela nekontrolovatelným, protože mnoho právníků poskytuje přivandrovalcům falešné doklady jen proto, aby z toho měli zisk….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Stále více Afričanů, kteří jdou do Evropy, se hlásí k LGBTQI

  1. Multikulti v praxi: Brankárka „slovenskej“ reprezentácie v hádzanej je s najväčšou pravdepodobnosťou dcéra nigérijského drogového dealera. Usudzujem tak podľa toho, že hráva v bašte maďarsko-cigánskej mafie /aj mnohých iných, vrátane nigérijskej/ Dunajskej Strede.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout