V oblasti saského Budyšína byla ubodána 16letá Němka

V oblasti saského Budyšína byla ubodána 16letá Němka

Hned na úvod je třeba zdůraznit, že pachatel je zatím neznámý, nicméně vraždy ubodáním jsou v posledních letech právě v Německu doménou multikulturních obohacovačů. Nedivila bych se, pokud by se zjistilo, že dívka s nějakým „Novoněmcem“ chodila a když se rozhodla, že má již jeho majetnických sklonů plné zuby, její exotický přítel ji ubodal tak, jak se to naučil ve své rodné zemi, kde je vražda ze cti běžným trestem pro neposlušné ženy…

V Großröhrsdorfu v okrese Budyšín přijala policie tísňové volání ve středu v 15:45. Svědek hlásil spor v garážovém komplexu na Johann-Sebastian-Bach-Straße, dívka údajně leží na zemi. Pobodána, krvácející, bez života!

Upoutávka na obrázek

„Našli jsme tam vážně zraněnou 16letou mladou ženu,“ říká policejní mluvčí Kai Siebenäuger (42). „Musela být resuscitována na místě.“ Záchranáři odvezli mladou Němku  do nemocnice, ale její zranění byla příliš vážná. Zemřela na klinice.

Policie mezitím pátrá po pachateli pomocí psů. Svědek uvedl, že viděl muže, který bodl 16letou dívku nožem.

Policejní mluvčí Siebenäuger to na místě nepotvrdil: „Předpokládáme násilný trestný čin. Motiv je nejasný, okolnosti jsou předmětem vyšetřování.“ Dívka pochází ze Saska, o národnosti pachatele není nic známo.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “V oblasti saského Budyšína byla ubodána 16letá Němka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout