V Itálii uzavřeli kebabárnu – byla plná švábů, které podávali i s jídlem

V Itálii uzavřeli kebabárnu – byla plná švábů, které podávali i s jídlem

Už v několika článcích jste si zde mohli přečíst o tom, jak muslimové v zemích káfirů různě kontaminují jídlo kdečím – od plivanců, přes moč, výkaly, krev až po jed. Nakupovat si jídlo v kebabárnách či jiných islámských restauracích, je pro káfira do jisté míry ruská ruleta, nikdy nevíte, co se v jídle nachází. A především, nákupem podpoříte džihád, neboť 10% ze svých výdělků odvádí pravověrní muslimové na džihád. Peníze jdou v praxi muslimským obcím, odkud jsou rozesílány na různé účely – výstavbu mešit, Muslimskému bratrstvu – či – jak to dělali muslimové díky Shehadehovi i v ČR – přímo teroristům.

Nicméně, i přesto většina lidí podobné podniky podporuje a příliš je zřejmě nezajímá nejen to, co podporují, ale také co ve skutečnosti jí. Tak se i v italském Trevisu jistý zákazník podivil, když zjistil, že k porci kebabu patří jako bonus i švábi…

Švábi v kebabu uzavřeli restauraci na Piazza Duomo v Trevisu. Švábi ve velkém množství: v kuchyni, ve skladu, mezi jídlem. Jeden z nich skončil v kebabu zákazníka a stačilo podat zprávu karabinieri NAS (NAS – italská obdoba hygienické stanice). Nesčetný hmyz, který se hemžil v areálu nebo ležel mrtvý na podlaze, kontrolory ihned přesvědčil o tom, že kebabárna je s hygienou na štíru. Kiosek „Pizza & Kebab“ v Duomo byl proto dočasně uzavřen.

V historických centrech by neměly být žádné etnické prostory. A měly by být omezeny všeobecně. Liga vládla Trevisu téměř vždy a dovolí otevřít kebab na Piazza Duomo! Hanba….

K uvedenému už jen dodávám, že je mi samozřejmě jasné, že co se týká hygieny, nejde jen o problémy kebabáren, ovšem u nich je opravdu tím hlavním problémem právě fakt, že jsou jakousi první vlaštovkou islamizace jakéhokoli území už v jejím počátku. Pokud vám tak ve vašem okolí rostou kebabárny jako houby po dešti, pak se zcela jistě vaše okolí zároveň islamizuje…..

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “V Itálii uzavřeli kebabárnu – byla plná švábů, které podávali i s jídlem

  1. Základom islamizácie /bohužiaľ aj na Slovensku / sú okrem kebabární – bez ohľadu na to, z ktorej moslimskej krajiny pochádza ich majiteľ – aj iné pouličné moslimské podniky. Napríklad zmrzlinárne, zmenárne či cukrárne.

  2. Dle sluníčkářů jsou tihle ti „umírnění“ mlslimové, ale nejsou, naopak jsou součástí mlslimské armády, která zahrnuje různé složky, od duchovních přes vojevůdce, bojovníky a sexuální predátory až po přispěvatele na džhád, a další služby, právní, občanské, zásobovače, spojaře, lékaře, logistiky, stavitele, množírny, kasárna, učitele, a mnoho dalších. Každý mlslim má povinnost džhádu, dle svých dovedností a možností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout