Další muslim plival nemuslimům na jídlo (video)

Další muslim plival nemuslimům na jídlo (video)

Už před časem jsem přinesla video, na němž bylo patrné, jak muslim plive na jídlo na hinduistické svatbě. Taro praktika není zdaleka ojedinělá, zejména pak v zemích, kde jsou muslimové zatím v menšině. V minulosti se objevilo podobných záběrů povícero a je jisté, že to, co se podařilo natočit, je jen špička ledovce. Nemluvě například o případu, který se odehrál ve Velké Británii, kde byla zavražděná dívka pomleta do kebabu.

13. března zatkla ghaziábádská policie Mohammada Mohsina poté, co se na blogové stránce rozšířilo video, na němž dělá placky na svatební obřad, přičemž na ně plive. Ghaziabadská policie v reakci na uživatele Twitteru, který sdílel video znepokojivého incidentu na sociální síti, informovala, že mladíka zatkla. Policie ho nyní vyslýchá.

Policie navíc obžalovala také dodavatele stravovacích služeb, kteří dostali smlouvu na zajištění pohoštění na svatbu.

k podobnému incidentu došlo už před měsícem na jiné svatbě

V pátek, když si Mohsin uvědomil, že se video incidentu rozšířilo na sociálních sítích, uprchl ze své vesnice spolu se svými rodinnými příslušníky.

Po zhlédnutí virálního videa se policie vrhla do akce, aby zjistila, zda je video pravé. Po ověření pravosti mluvili s cateringovou společností, která najala Mohsina, aby věděli, kde se nachází. Když se policie dozvěděla, kde žije, dorazila k němu domů, aby ho zatkla, ale Mohsin už mezitím utekl. Policie okamžitě zahájila pátrání a obžalovaného zatkla.

Image
muslim, který plival na jídlo

Video incidentu, které je široce sdíleno na různých sociálních sítích, připomíná podobný incident, který byl hlášen už v únoru, kdy byl muslim Naushad alias Suhail zatčen policií v Meerutu za to, že plival na jídlo na svatbě.

Během výslechu bylo údajně odhaleno, že Naushad pracoval posledních 15 let jako kuchař při svatebních obřadech. Objevilo se video, ve kterém se údajně přiznal, že plival na jídlo nejméně deset let. Poté, co se jeho video stalo virálním a následovalo jeho zatčení, začalo na sociálních sítích kolovat několik dalších videí s podobnými incidenty.

Tyto případy jen potvrzují to, o čem se všeobecně ví, ale problém se neřeší. Muslimové, kteří se nachází v zemi káfirů, dávají svoji nadřazenost najevo jakkoli, třeba právě pliváním do jídla. Mimochodem, nekupujete si náhodou třeba kebab??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Další muslim plival nemuslimům na jídlo (video)

  1. Mlso má přikázáno nebrat si bezvěrce za přátele, a tento příkaz si připomíná 5x denně v modlitbě „Al ahu, zbav nás nevěřících“ .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout