Muslim vstřikoval krev do potravin v londýnských supermarketech

Muslim vstřikoval krev do potravin v londýnských supermarketech

Kontaminace potravin či dokonce jejich otrava není u muslimů ničím neobvyklým. Naopak, jedná se o oblíbený počin, k němuž se uchylují v káfiských zemích. Kontaminací jídla signalizují bezvěrcům, v jejichž zemích žijí, že je považují za podřadné, případně – aplikují-li do potravin či vody přímo jed – je tato činnost součástí násilného džihádu. A tristní je, že prokázané případy jsou nejspíš jen pověstnou špičkou ledovce. Jde totiž výhradně o ty případy, kdy byl muslim při kontaminaci jídla přistižen…

Pokusy o kontaminaci jídla a otravy v rámci džihádu nejsou nové. Počátkem tohoto roku došlo v Indii ke čtyřem případům, kdy muslimové plivali na jídlo nemuslimů, jeden řekl, že to dělal roky. Také v Indii v roce 2019 muslimové plánovali otrávit potraviny nabízené v hinduistickém chrámu, kde jedlo nejméně 40 000 věřících.

Al-Káida již dlouho považuje kontaminaci potravin za taktiku masové vraždy džihádu. A v roce 2017 Islámský stát vyzval muslimy, aby otrávili potraviny v západních supermarketech.

A v Británii se to stalo nejméně dvakrát:

Majitelé obchodu ve Velké Británii prodávali čokoládový dort posypaný lidskými výkaly a muslim, který stříkal do jídla výkaly a moč, nebyl deportován. Muslimka v Kanadě pro změnu vpíchávala jehly do masa.

Víme také, že džihádisté již dlouho chtějí otrávit dodávky vody. Už v roce 2002 federálové v USA zatkli dva džihádisty, kteří nesli plány, jak otrávit dodávky vody. V roce 2003 al-Káida pohrozila otrávením dodávek vody v západních zemích. V roce 2011 plánoval džihádista ve Španělsku také otrávit dodávky vody.

A v květnu 2013 bylo sedm muslimských „chemických inženýrů“ přistiženo po půlnoci při vstupu na přehradu Quabbin, klíčovou zásobárnu vody pro Boston. Jen o několik měsíců později a nepřímo jsme slyšeli, že se jedná o „kriminální záležitost“. O měsíc později byly v akvaduktu, který dodává vodu do Velkého Bostonu, porušeny zámky.

Také v květnu 2013 byli v Kanadě chyceni džihádisté, kteří zvažovali otravu vzduchu a vody, aby zavraždili až 100 000 lidí. V říjnu 2013 FBI vyšetřovala možnou hrozbu dodávek vody ve Wichitě. V lednu 2014 se muslim vloupal do úpravny vody v New Jersey.

K nejnovějšímu případu kontaminace potravin „káfirů“ došlo opět ve Velké Británii.

Muž, který byl obviněný z používání injekčních stříkaček k vstříknutí krve do potravin ve třech supermarketech v západním Londýně, se objevil u soudu.

Leoaai Elghareeb je obviněn z kontaminace nebo úmyslného zasahování do zboží ve třech obchodech – Tesco Express, Little Waitrose a Sainsbury’s Local – na Fulham Palace Road. Sedmatřicetiletý muž z Fulhamu v pátek odpoledne u westminsterského magistrátního soudu odmítl vypovídat.

Soud vyslechl obžalovaného, který údajně vstoupil do obchodu Waitrose ve středu v 19:30 se stříkačkami naplněnými krví. Prokurátorka Jennifer Garlandová uvedla, že Elghareeb byl obviněn z používání injekčních stříkaček ke vstříknutí krve do potravin.

Obžalovaný je také obviněn z toho, že udělal totéž v nedalekém obchodě Sainsbury a také házel vejce, než vstříknul krev do potravin v Tesco Expressu. Poté byl zatčen.

Elghareeb byl advokát, jak bylo soudu řečeno, který vedl vlastní poradenskou firmu a byl údajně mužem  dobrého charakteru (pozn. muslim byl jednoduše mistrem přetvářky tak, jako každý správný džihádista). Přesný obsah krve nebyl znám.

Hlavní soudce Paul Goldspring zadržel Elghareeba a rozhodl,  že se 24. září dostaví k korunnímu soudu v Isleworthu k jednání o přiznání viny.

Policisté ve forenzních oblecích byli ve čtvrtek spatřeni na Fulham Palace Road, jak zabavují věci včetně zpracovaného masa. Policisté byli viděni, jak balí zpracované maso do sáčků označených jako „zdravotní riziko“, které byly odeslány k chemickému rozboru.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Muslim vstřikoval krev do potravin v londýnských supermarketech

  1. Z „venku“ vypadají jako umírnění a zdraví sousedy, ovšem každý muslim má ve svém matrixu zakódovánu nenávist ke kafírům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout