Francie: Dva cizinci se vloupali do pečovatelského domu, kde znásilnili a napadli dvě ženy – 80 a 82 let

Francie: Dva cizinci se vloupali do pečovatelského domu, kde znásilnili a napadli dvě ženy – 80 a 82 let

Podobných případů, kdy dochází i ke znásilňování starších žen, povážlivě přibývá. Jedná se zřejmě o to, že invazisté mají v jejich případě jistotu, že se neubrání, navíc se možná spoléhají i na horší paměť. Jak sami víte, tak muslimští vetřelci si příliš nevybírají, znásilní jakoukoli bezbrannou oběť, na věku nezáleží…

Dva muži se nad ránem vloupali do pečovatelského domu, 82letá žena byla znásilněna, posléze byla sexuálně napadena i její spolubydlící.

Bylo 04:30 v noci z úterý na středu, když dva cizinci vylezli na obvodovou zeď Ehpadu „Le Tournant des Saisons“ nacházející se na rue de Bellevue v Oyonnaxu. Jeden z nich pak prošel oknem v 1. patře, aby vstoupil do budovy a pustil dovnitř i jeho komplice.

Jeden z útočníků se vloupal do pokoje 82leté obyvatelky, kterou posléze znásilnil, jak potvrzuje zdroj blízký vyšetřování.  Jeho komplic údajně sexuálně napadl jinou 80letou ženu, která je taktéž klientkou pečovatelského domu.

Ošetřovatelka zaslechla, že se děje něco neobvyklého. Vydala se zjistit, co se děje, přičemž  se setkala tváří v tvář s oběma muži, kteří nakonec uprchli.

Policie byla okamžitě informována a ihned se pustila do pátrání. Údajně objevili telefon jednoho z pachatelů a baseballovou pálku. Bylo zahájeno vyšetřování, které bylo svěřeno městské bezpečnosti policejní stanici v Oyonnax. Policie se bude spoléhat na videozáznam, aby se pokusila identifikovat obžalované.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Dva cizinci se vloupali do pečovatelského domu, kde znásilnili a napadli dvě ženy – 80 a 82 let

  1. Bohužel ani tisíce takových případů nenakopne většinu voličů aby soucítili s oběťmi a lidmi svého kmene, národa. Ona sice ekonomika ještě dobu pojede, ale jen do doby extra vysoké kriminality a válek, pak lidé zchudnou, ale již bude pozdě na nenásilná a poklidná řešení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout