Afghánec Sabrullah znásilnil krávu, nyní se chystá žádat o azyl v Evropě

Afghánec Sabrullah znásilnil krávu, nyní se chystá žádat o azyl v Evropě

Co bychom se asi dozvěděli, pokud bychom měli možnost nahlédnout do všech chytrých mobilů, s nimiž džihádisté přichází do Evropy? Zřejmě něco podobného, co zjistili polští policisté, kteří pár takových mobilů zabavili. Videa či obrázky potvrdily, že do Evropy přichází mnoho sympatizantů či dokonce členů ISIS, ale i pedofilů a zoofilů…

Polské úřady na telefonech patřících zatčeným ilegálům, kteří pronikli z Běloruska, identifikovaly nejen popravy a teroristická videa, ale také pedofilní zneužívání a zoofilii. Většina z nich byla na cestě do Švédska nebo Německa.

Ministr obrany Mariusz Błaszczak na tiskové konferenci připustil, že „zatímco politická korektnost nařizuje, abychom o tom nemluvili, bezpečnost naší země si žádá o tom hovořit“.

„Tady neděláme stigmatizaci kohokoli, ale prezentujeme fakta, která ukazují, co jsou zač někteří lidé, kteří překračují naše hranice. Musíme se o tyto výsledky podělit s veřejností,“ pokračoval Kamiński.

V praxi je tranzitní zemí nejen Bělorusko, ale také Polsko, protože většina žadatelů o azyl se dostává do zemí, jako je Švédsko, kde se očekává, že ti, kteří přicházejí z Afghánistánu, obdrží azyl téměř automaticky.

Stanisław Żaryn, mluvčí polského koordinátora pro národní bezpečnost a zpravodajskou činnost, řekl, že ilegálové se během výslechů snažili skrýt svou identitu nebo skrýt informace, které jsou pro ně nepříjemné, a také se snažili smazat obsah svých telefonů.

„Bezpečnostní pracovníci, kteří zkoumali totožnost a důvěryhodnost lidí pobývajících v střeženém azylovém domě, našli důkazy o pedofilní činnosti a zoofilii,“ řekl.

„Obrázky ukazují fotografie z telefonů přistěhovalců, které mohou naznačovat, že trpí závažnými sexuálními poruchami.“

Jeden z obrázků ukazuje Afghánce Sabrullaha, jak má pohlavní styk s krávou. Sabrullah nelegálně vstoupil do Polska balkánskou cestou a přes Bělorusko.

Obrázky zrůdností ISIS, pedofilie, zoofilie. A to bylo jen pár mobilů. Co bychom se asi dozvěděli z mobilů ostatních??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

One thought on “Afghánec Sabrullah znásilnil krávu, nyní se chystá žádat o azyl v Evropě

  1. Mohmed odměňoval své bojovníky sexuálními otrokyněmi, páč věděl, že Arabové jsou sexuální maniaci jako on sám a tak obrovsky zvýšil u mužů zájem o is lam, což umožnilo a umožňuje jeho velmi rychlé šíření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout