Na srbsko-maďarské hranici házeli ilegálové kameny po policistech

Bylo od samého začátku jasné, že při současné invazi, která je jistě větší, než v roce 2015, vetřelce neodradí nic, tedy ani ploty. Pokusí se jakýmkoli způsobem dostat do zaslíbené země, kterou je ve většině případů Německo.

Záběry ze září 2015 na maďarsko-srbské hranici, kdy rozzlobení ilegálové zaútočili na bariéry na hraničním přechodu Röszke a několik stovek mladých mužů s kameny a lahvemi násilně prorazilo bariéry proti maďarské policii, má stále většina z nás na paměti.

Nedávno se ilegálové opět snažili překonat hraniční plot házením kamenů. Před třemi týdny vetřelci na srbsko-maďarské hranici házeli kameny a cihly na maďarskou policii. V Bácsalmásu na srbské straně zaútočilo dvacet maskovaných ilegálů na uniformované policisty, kteří se bránili slzným plynem. Takové agresivní incidenty jsou stále častější: vetřelci jsou netrpěliví, mnozí z nich uvízli v Srbsku měsíce. Tlak na maďarskou hranici se týden od týdne zvyšuje.

A minulý pátek se skupina ilegálů opět pokusila získat přístup do Maďarska a k útoku byly opět použity kameny:

Incident, kterého se zúčastnilo 23 invazistů, se odehrál ve 20:45 na hraničním přechodu Hercegszántó, uvedla policie okresu Bács-Kiskun.

Zpočátku se 17 ilegálů pokusilo prolomit hraniční plot, ale utekli, když se objevily policejní hlídky. Dalších šest vetřelců házelo po policistech kameny. Policejní síly na maďarské straně hranice použily slzný plyn, aby zabránily pokusu o překročení hranic, který skončil útěkem invazistů zpět do Srbska. Nebyly hlášeny žádné oběti.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Na srbsko-maďarské hranici házeli ilegálové kameny po policistech

  1. Trochu odbočím: Nezabúdajme,že fašistický diktátor Orbán by túto hranicu rád odstránil a celú Vojvodinu chce okupovať tak ako južné Slovensko, väčšinu Rumunska, Zakarpatskú Ukrajinu, dokonca aj Burgenland. A za účelom plánovaných útokov kupuje zbrane od najepšieho kamaráta a spojenca Erdogana. Spolu s ním , Salvinim, Thacim, Janšom , Kurzom, Morawieckim a niektorými ďalšími „vlastencami“ si chcú nanovo rozdeliť Európu. Pochopiteľne so súhlasom EÚ, NATO, Izraela a USA. Treba im v tom zabrániť za každú cenu, aj za tú,že Soros a EÚ vyvolajú farebnú revolúciu a tá ich navždy zbaví neobmedzenej moci /aj nad médiami/. O tom,že Orbán je aj veľký priaznivec masovej migrácie ,sionista, eurohujer a kamarát ropných šejkov, som už viackrát písal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout